Menu

Kreatywność na zawołanie. Jak odkryć i rozwinąć wewnętrzną moc twórczą - Todd Henry

Cechy produktu
  • ISBN 9788366516120 
Opis
Zdobądź świadomość tego, jak działa i czym jest Twoja kreatywność.

Dowiedz się, jak osiągnąć (i utrzymać) szczyt kreatywności!

Rutyna: każdego dnia w pracy musisz wymyślać cudowne rozwiązania dla szeregu problemów, a to wszystko pod presją deadline’u. Wszyscy wymagają natychmiastowego efektu, nieustającej efektowności i nadzwyczajnych pomysłów na zawołanie.
Przytłacza Cię to? Sięgnij po "Kreatywność na zawołanie"!

"Kreatywność na zawołanie" to rewelacyjne wsparcie w procesie tworzenia. Todd Henry pokaże Ci, jak rozwinąć Twój twórczy potencjał. Momentalnie przekonasz się, że masz wpływ na swoją kreatywność.

Przeczytaj gratisowy fragment książki


Zdobądź świadomość tego, jak działa i czym jest Twoja kreatywność. Ustal własny rytm, w którym połączysz ją do siebie, a nie do świata To uwolni Cię od wiecznej presji bycia błyskotliwym! Jak pisze Henry w książce "Kreatywność na zawołanie": „Jeśli chcesz momentalnie wpaść na nadzwyczajny pomysł, musisz zacząć działać zanim jeszcze będzie ci on potrzebny".


„nie ma wzoru na kreatywność ( ) Jest jednak sprawdzony wzór na przeciętność"

- Todd HenryKażdego z nas dopada ten schemat, kiedy przestajemy działać. Dlaczego? Bo kreatywność nie jest kwestią szczęścia i przypadku! Nie pojawia się w przypływie natchnienia, nie jest rozbłyskiem geniuszu, nie przychodzi przypadkiem. Kreatywność jest poszukiwaniem, zadawaniem pytań, ciekawością i ryzykiem. Jednak przeważnie to praca nad sobą i własnymi możliwościami, a co najważniejsze można się jej nauczyć.

Dzięki tej książce:
  • poznasz techniki, dzięki którym odkryjesz swój rytm kreatywności
  • pomysły i rozwiązania przyjdą, gdy tylko będą Ci niezbędne
  • nauczysz się, jak pozbyć się rozpraszaczy i skupić wysiłki na najważniejszych projektach
  • mądrze zorganizujesz swój czas, adekwatnie dobierając priorytety, dzięki temu nie zmarnujesz ani jednej potrzebnej chwili
  • dowiesz się, skąd brać codzienną energię do działania i jak uchronić się przed wyczerpaniem oraz zniechęceniem


„Todd Henry spędził lata, by zgłębić tajniki kreatywności. Przeczytaj i przygotuj się na wzrost geniuszu!"

Chris Guillebeau, autor The Art of Nonconformity.
Kamila Kruk o tym jak być kreatywnym

Co mówią o książce inni:


Kreatywność należy trenować. Zupełnie jak bieganie po chleb. Dzień w dzień.

z portalu lubimyczytac.pl


Ta książka pokazała mi jak być kreatywnym kiedy ja chcę, a nie tylko wtedy kiedy przychodzi wena. Sąniebanalne wskazówki, jak zorganizować swoje otoczenie, zadania i pracę, żeby sprzyjały byciu kreatywnym

z portalu lubimyczytac.pl


Dość inspirujące. W czasach, gdy słowo "kreatywność" odmieniane jest przez wszystkie przypadki, a pracodawcy, klienci, przyjaciele i rodzina wymagają stałego podnoszenia kreatywności, taka książka może cię uratować:) A poważniej: odnajdziesz tutaj kilka naprawdę prawidłowych porad i strategii - niby nic nowego,skatalogowane w całość i ładnie podane.

z portalu onepress.pl


Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.