Menu

Marketing doświadczeń w internecie (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788325594879 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Kacprzak Agnieszka 
  • Wydawnictwo C.H. BECK 
  • Ilość stron 218 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Celem niniejszej monografii jest zaprezentowanie możliwości przeniesienia koncepcji marketingu doświadczeń, stanowiącego nowy paradygmat patrzenia na ofertę przedsiębiorstwa i jego strategię marketingową, na grunt e-biznesu. Autorka stara się odpowiedzieć na pytanie, na ile jest osiągalne zastosowanie koncepcji gospodarki doświadczeń w rzeczywistości wirtualnej:

opisuje możliwości wykorzystania poszczególnych modułów marketingu doświadczeń (sensoryczny, emocjonalny, poznawczy, behawioralny, relacyjny) w realiach e-handlu,
ukazuje wyniki badań ilościowych przeprowadzonych na reprezentatywnej próbie polskich użytkowników na temat ich preferencji w zakresie oczekiwanych doświadczeń zakupowych w Internecie,
analizuje wyniki badań jakościowych skupionych między innymi na wyróżnieniu cech pozytywnego i negatywnego doświadczenia zakupowego z e-sklepem.

Książka uzupełnia lukę w wiedzy na temat marketingu doświadczeń wynikającą z nieznajomości możliwości wykorzystania tej koncepcji w rzeczywistości wirtualnej. Demonstruje ergonomiczne wnioski mogące posłużyć e-sprzedawcom do stworzenia strony internetowej swojego sklepu w taki sposób, żeby oferowała ona niezapomniane doświadczenia zakupowe konkretnemu segmentowi rynku.

Adresatami publikacji są badacze zajmujący się motywem marketingu i zachowań konsumenckich, praktycy biznesu z firm consultingowych, a także prowadzących badania rynkowe, menedżerowie działów marketingu, przedsiębiorcy i właściciele firm. Książka powinna zainteresować w dodatku wykładowców i studentów specjalizujących się w e-biznesie.

ISBN: 9788325594879
Kod paskowy: 9788325594879
Autorzy: Kacprzak Agnieszka
Kod wydawcy: 25291
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 218
Format: 16.0x24.0cm
Głębokość (mm): 12
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.