Menu

Mistrzowski zespół sprzedaży (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328313071 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Arkadiusz Bednarski 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 352 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Ludzie, z którymi odniesiesz sukces Właśnie awansowałeś i ze wspaniałego sprzedawcy stałeś się menedżerem sprzedaży. Sukcesy, jakie odnosiłeś w handlowaniu, chcesz dzisiaj powtórzyć w obszarze zarządzania powierzonym Ci zespołem. A może cykl rekrutacji handlowców jest dopiero przed Tobą? Niezależnie od sytuacji, w jakiej obecnie się znajdujesz, z całą pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, iż Twoje powodzenie na aktualnym stanowisku zależy od ludzi. Tych ludzi, którzy z handlową misją wyruszą do konsumentów. Powodzenie bądź niepowodzenie tej misji spoczywa w Twoich rękach – to Ty jako menedżer sprzedaży odpowiadasz za to, aby z zatrudnionych przez Ciebie jednostkowości zbudować zgrany i sprawny team handlowy.

Od czego zacząć? Jak motywować pracowników? Co zrobić, aby realizować plany? Co przynosi efekty, a co jest stratą czasu? Na co kłaść szczególny nacisk – czy lepiej szkolić czy kontrolować, dawać przykład czy nakazywać? A może robić to wszystko naraz? lecz jak rozłożyć akcenty? To jedynie kilka pytań, na które odpowie Ci ta książka. To cenna pozycja, bo napisał ją praktyk dla praktyków. Arkadiusz Bednarski od początku swej kariery stworzył i wciąż stwarza sporo zespołów sprzedażowych. Odnosił i wciąż odnosi z nimi niekwestionowane sukcesy. Dzisiaj dzieli się z Tobą wiedzą w standardowy dla siebie sposób — solidny i wzbogacony licznymi przykładami z życia.
Skorzystaj z jego doświadczeń i zbuduj własny profesjonalny zespół sprzedaży!
Arkadiusz Bednarski — jeden z najbardziej znanych polskich trenerów, coachów i mentorów. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego i sprzedaży. Prowadzi szkolenia w kraju i za granicą. Ze sprzedażą związany jest od 1994 roku. Podczas swojej kariery zawodowej pracował jako sprzedawca, menedżer i prezes zarządu. Autor trzynastu książek, w tym bestsellerów Mistrz sprzedaży i Arcymistrz sprzedaży.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.