Menu

Nadgodziny są do bani! Pracuj dla efektu, a nie dla idei (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324636891 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Cali Ressler|Jody Thompson 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Ilość stron 192 
  • Rok wydania 2012 

Opis

program ROWE

Współczesne środowisko pracy powoduje, iż marnujemy czas i energię, a dodatkowo przyczynia się do pogorszenia stanu naszego zdrowia. A przecież pracujemy w erze danych i przenośnych technologii! Czas, aby nasze miejsce pracy zmieniło się radykalnie! Czas dopasować je do warunków globalnej, całodobowej ekonomii. Czas pozwolić pracownikom wykonywać swoje zadania w najszczególniej trafnym dla nich czasie i sprzyjającej skupieniu przestrzeni!

Jak to zrobić,mieć pewność, że zadziała? Ta przełomowa książka oferuje Ci program ROWE (Results-Only Work Environment), czyli środowisko pracy skoncentrowane tylko na wynikach. W ROWE to Ty kontrolujesz kiedy, gdzie i jak długo pracujesz. To, jak spędzasz czas, zależy tylko od Ciebie - wystarczy, że realizujesz wyznaczone cele i zadania.

Autorki książki "Nadgodziny są do bani", Cali Ressler i Jody Thompson, opracowały koncepcję pracy opartą na wynikach, a nie na godzinach! Jak twierdzą, tak długo, jak spełniasz swoje obowiązki, sposób spędzania czasu zależy wyłącznie od Ciebie.

Miarodajne rezultaty

Rezultaty? Osoby pracujące zgodnie z koncepcją ROWE są bardziej efektywne, ulepszone pomysły i są bardziej zaangażowane. Sukces, nad wyraz w interesach, przychodzi, gdy możesz wierzyć w ludzi - nie tylko tych na wysokich stanowiskach,wszystkich: w ich unikatowe spojrzenie, pasję, talent i wiedzę. To nie idealistyczna teoria, to system wielokrotnie przetestowany w praktyce. System, który działa!

Co mówią o książce inni:


Jeśli pracujesz, potrzebujesz tej książki. Cali i Jody dzielą się sekretami najistotniej radykalnego eksperymentu dotyczącego miejsca pracy, jaki kiedykolwiek miał miejsce w firmie z listy 500 najkorzystniejszych magazynu "Fortune". Czy pragniesz wydajności obszerniejszej o 35%, a przy tym możliwości wyjścia do kina w środę koło południa lub zrobienia sobie wolnego w piątek? Przestań myśleć o godzinach, a zacznij o wynikach.

- Timothy Ferriss, autor książki 4-godzinny tydzień pracy, numeru 1 na liście bestsellerów "New York Timesa"


A U T O R K I


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.