Menu

Najbogatszy człowiek w Babilonie - GEORGE S. CLASON (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788365068293 
  • Oprawa twarda 
  • Autor George S Clason 
  • Wydawnictwo Studio Emka 
  • Ilość stron 176 
  • Rok wydania 2017 
Opis
W 1926 roku George S. Clason opublikował pierwszą z linii broszur poświęconych oszczędzaniu, które najpewniejszą drogą prowadzą do sukcesu finansowego. By dowieść swych racji, autor posłużył się przypowieściami osadzonymi w realiach starożytnego Babilonu. Owe broszury zyskały nieprawdopodobne powodzenie i były masowo kolportowane przez banki i marki ubezpieczeniowe.

Nic więc dziwnego, że w niedługim czasie ukazały się w formie książki opatrzonej tytułem „Najbogatszy człowiek w Babilonie". Od pierwszego wydania książka ta – świetnie napisana lekkim piórem, dowcipnie i ze swadą – sprzedawała się w ogromnych nakładach.

„Najbogatszy człowiek w Babilonie" nie dostarcza prędkich rozwiązań,perfekcyjnie radzi, jak spłacać długi, zapewnić sobie stały dochód i w wyniku czego kreować majątek.

Te rady są produktywne obecnie, jak skuteczne były osiem tysięcy lat temu w Babilonie. A Babilończycy wiedzieli co nieco o pieniądzach.

To jedna z najkorzystniejszych, najpraktyczniejszych książek motywacyjnych poświęconych finansom osobistym i sztuce inwestowania.

George Samuel Clason urodził się w Luizjanie, w stanie Missouri, 7 listopada 1874 roku. Studiował na University of Nebraska – Lincoln. Służył w armii w czasie wojny amerykańsko-hiszpańskiej. Założył wydawnictwo Clason Map Company w Denver i wydał pierwszy atlas drogowy Stanów Zjednoczonych i Kanady. Jego „Najbogatszy człowiek w Babilonie" uważany jest za książkę wszech czasów.

Tytuł oryginału: The Richest Man in Babylon
ISBN: 9788365068293
Kod paskowy: 9788365068293
Autorzy: Clason George S.
Tłumaczenie: śladowecka Małgorzata
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 21384
Miejscowość: Warszawa
liczba stron: 176
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.0x22.0cm
Głębokość (mm): 16
Waga: 0.33
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.