Menu

Nigdy więcej nie trać Klienta. Masz 100 dni na zmianę pojedynczej sprzedaży w długotrwałą relację - Joey Coleman

Cechy produktu

  • ISBN 9788395730634 

Opis

Nigdy więcej nie trać Klienta! Chcesz, żeby klient został z Tobą dłużej? Zadbaj o niego przed transakcją, w jej trakcie i po niej! Zastosuj strategię utrzymania klienta zaproponowaną poprzez Joeya Colemana, żeby ta prosta zasada stała się źródłem Twojego sukcesu.

W dzisiejszych czasach nie starczy idealny marketing, dobry artykuł, obfity dobór, prędki kontakt z klientem – to posiadają wszyscy twoi konkurenci. Postaw na customer experience (doświadczenie klienta) i zyskaj prawdziwą przewagę w biznesie.

Przekonaj się, iż zysk z utrzymania klientów może być dużo pokaźniejszy aniżeli z bezustannego inwestowania w pozyskiwanie nowych. Na zbudowanie dozgonnej lojalności każdego klienta masz 100 dni. W książce dostajesz szczegółowy przepis, co mocno robić na każdym etapie relacji z klientem.

Wykorzystaj:

  • 100 dni, by Twój klient stał się fanem Twojego biznesu
  • 8 etapów relacji z klientem
  • 6 kanałów komunikacji
  • Dziesiątki przykładów i podpowiedzi konkretnych działań

Zadbaj o perfekcyjne customer experience dla każdego swego klienta, a już nigdy Cię nie opuści. I przyprowadzi następnych!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.