Menu

Nikt nie chce czytać Twojego g*wna - Steven Pressfield

Cechy produktu

  • ISBN 9788366516083 

Opis

Pierwsza i najważniejsza lekcja:

"Nikt nie chce czytać twojego g*wna".


Ludzie nienawidzą reklam. Nienawidzą reklam telewizyjnych. Ty pewnie na dodatek. Reklamy to najkorzystniejsza motywacja do sięgnięcia po pilot. Dotyczy to oczywiście każdego typu pisma - i każdej innej sztuki. Jeśli nie wierzysz, spróbuj zachęcić własną matkę do przeczytania twojej powieści. Najważniejsza lekcja (i dotyczy każdej formy pisania i sztuki):


"Skoro nikt nie chce czytać twojego g*wna, musisz uczynić wszystko, co piszesz, tak interesujące, tak seksowne, tak pociągające, że człowiek musiałby być szalony, by tego świadomie NIE przeczytać".


Czasami musisz myśleć jak marketer albo scenarzysta, innym razem najlepiej założyć kapelusz pisarza. Pressfield daje Ci 119 lekcji w swym standardowym, dowcipnym stylu. Twoje pisanie nigdy się nie zestarzeje, ponieważ to, co się powiedzie, zmienia się każdego dnia.

poniższe 3 lekcje pomogą ci pozostać aktualnym poprzez mnóstwo lat:

  • jeśli nie masz pojęcia, nie zaczynaj pisać
  • znajdź problem, który rozwiązuje Twój tekst, a łatwiej będzie go wydrukować na papierze
  • podziel wszystko, co piszesz, na trzy części: początek, środek i koniec

„Jeśli chcesz pisać i być rozpoznawalnym, musisz to robić sam".


sprawdź WSZYSTKIE KSIĄŻKI STEVENA PRESSFIELDA

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.