Menu

Nlp w biznesie (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788328372856 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Sue Knight 
  • Wydawnictwo Onepress 
  • Ilość stron 504 
  • Rok wydania 2021 
Opis

"Programowanie neurolingwistyczne najpierw było techniką terapeutyczną, a później znalazło wykorzystanie w biznesie. Obecnie zdobycze NLP służą także do kierunkowania świadomego rozwoju. W praktyce NLP opiera się na kilku filarach.

Są to budowanie świadomości wzorców myślowych, doskonalenie komunikacji i modelowanie strategii osiągania celów. Wszystkie te komponenty można stosować na różne sposoby, żeby na przykład podciągać jakość relacji, polepszać efektywność oddziaływania i uzyskiwać obszerniejszą kontrolę czy tworzyć świadomość podejmowanych wyborów.

To czwarte, uzupełnione i zwiększone wydanie bestsellerowej książki poświęconej poręcznemu stosowaniu NLP w pracy zawodowej. Nie ma tu niezrozumiałego żargonu, za to jest przezroczyste wyjaśnienie koncepcji NLP w sposób gotowy do zastosowania w kontekście wpływania na ludzi, komunikacji, negocjacji, pracy zespołowej i szkoleń.

W tym wydaniu omówiono niemało nowych ważnych zagadnień, takich jak humor, czyste pytania czy metakomunikaty. Od nowa napisano rozdział dotyczący modelowania życia i modelu TOTE. Poszczególne zagadnienia zostały bogato zilustrowane przykładami stosowania NLP w pracy.

Nie zabrakło licznych porad, ćwiczeń i wskazówek - by ułatwić naukę, poprawić kreatywność, udoskonalić komunikację i wzmocnić swój wpływ na innych! W tej książce między innymi: czym jest i jak działa NLP wzorce myślenia, filtry, metakomunikaty doskonalenie siebie i programowanie swej szczęśliwej przyszłości kierowanie ludźmi za pomocą NLP rozwiązywanie konfliktów, negocjacje, ukierunkowanie na cel NLP.

Zrozum, jak wpływasz na ludzi. Naucz się wpływać efektywniej. O autorze Sue Knight jest trenerem NLP. Uczestnikom swoich szkoleń pomaga rozwijać zdolności przywódcze i ulepszać wyniki w życiu zawodowym i prywatnym.

Prowadzi konferencje i seminaria NLP na całym świecie. Jest autorką pięciu książek, w tym bestsellera NLP Solutions.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.