Menu

Nlp w biznesie (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328372856 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Sue Knight 
  • Wydawnictwo Onepress 
  • Ilość stron 504 
  • Rok wydania 2021 

Opis

Programowanie neurolingwistyczne najpierw było techniką terapeutyczną, a później znalazło wykorzystanie w biznesie. Obecnie zdobycze NLP służą także do kierunkowania świadomego rozwoju. W praktyce NLP opiera się na kilku filarach.

Są to budowanie świadomości wzorców myślowych, doskonalenie komunikacji i modelowanie strategii osiągania celów. Wszystkie te komponenty można stosować na różne sposoby, żeby na przykład podciągać jakość relacji, polepszać efektywność oddziaływania i uzyskiwać obszerniejszą kontrolę czy tworzyć świadomość podejmowanych wyborów.To czwarte, uzupełnione i zwiększone wydanie bestsellerowej książki poświęconej poręcznemu stosowaniu NLP w pracy zawodowej.

Nie ma tu niezrozumiałego żargonu, za to jest przezroczyste wyjaśnienie koncepcji NLP w sposób gotowy do zastosowania w kontekście wpływania na ludzi, komunikacji, negocjacji, pracy zespołowej i szkoleń. W tym wydaniu omówiono niemało nowych ważnych zagadnień, takich jak humor, czyste pytania czy metakomunikaty.

Od nowa napisano rozdział dotyczący modelowania życia i modelu TOTE. Poszczególne zagadnienia zostały bogato zilustrowane przykładami stosowania NLP w pracy. Nie zabrakło licznych porad, ćwiczeń i wskazówek - by ułatwić naukę, poprawić kreatywność, udoskonalić komunikację i wzmocnić swój wpływ na innych!W tej książce między innymi:czym jest i jak działa NLPwzorce myślenia, filtry, metakomunikatydoskonalenie siebie i programowanie swej szczęśliwej przyszłościkierowanie ludźmi za pomocą NLProzwiązywanie konfliktów, negocjacje, ukierunkowanie na celNLP.

Zrozum, jak wpływasz na ludzi. Naucz się wpływać efektywniej.O autorzeSue Knight jest trenerem NLP. Uczestnikom swoich szkoleń pomaga rozwijać zdolności przywódcze i ulepszać wyniki w życiu zawodowym i prywatnym.

Prowadzi konferencje i seminaria NLP na całym świecie. Jest autorką pięciu książek, w tym bestsellera NLP Solutions.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.