Menu

Osiągnij to! poznaj swoją wartość i zbuduj karierę w wieku 20 lat i później (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366142688 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Brzezinski Mika|Daniela Pierre-Bravo 
  • Wydawnictwo Studio Emka 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2021 
Opis

"rewelacyjny poradnik dla kolejnego pokolenia kobiet, które będą rządzić światem – czy to z własnego biura w redakcji, z sali konferencyjnej czy rządowych gabinetów".– Valerie Jarrett, była urzędniczka rządowa na stanowisku: starszy doradca prezydenta Obamy"W morzu rozmów o sile pań Mika Brzezinski akcentuje się bezpośredniością, asertywnością, a także poręcznością.

W książce Osiągnij to! wskazuje kobietom sprawne sposoby zdobywania pracy. To niezastąpiony poradnik".– Laura Brown, redaktor naczelna magazynu „InStyle”"Ten szczery, bezpośredni poradnik pozwoli ci zaoszczędzić masę czasu!

Mika i Daniela dzielą się sekretami, które przydadzą się każdej młodej kobiecie inicjującej ścieżkę kariery. Dzięki nim dowiesz się, jak osiągnąć sukces".– Barbara Corcoran, potentatka handlu nieruchomościami, a także współprowadząca programu Shark Tank w stacji ABCTworzenie nieprzeciętnego CV, rozmowy kwalifikacyjne i budowanie sieci kontaktów to dopiero początek.

Jak jednak masz innowacyjnać, gdy zdobędziesz już wymarzoną pracę? I co zrobić, jeśli po pewnym czasie okaże się, iż marzyłaś o czymś innym? Autorka bestsellerów z list „New York Timesa” Mika Brzezinski, a także producentka programu Morning Joe Daniela Pierre-Bravo napisały wyśmienity poradnik dla pań, które chcą nadać dynamikę swojej karierze.Książka Osiągnij to!

gromadzi wnikliwe wywiady z gwiazdami branży medialnej, modowej i biznesowej. To użyteczny przewodnik po zawiłych ścieżkach kariery, który nie tylko pozwoli ci otrzymać upragnione stanowisko,jeszcze pokaże, jak negocjować wypłatę, walczyć o awans czy upewnić się, że naprawdę robisz to, co kochasz.MIKA BRZEZINSKI ‒ współprowadząca programu Morning Joe, prezenterka stacji MSNBC i autorka takich bestsellerów „New York Timesa”, jak Znaj swoją wartość, All Things at Once, a także Obsessed.

Jest w dodatku stypendystką naukową na Harvard Institute of Politics i matką dwóch córek.DANIELA PIERRE-BRAVO ‒ producentka programu Morning Joe w stacji MSNBC, a także współautorka NBC News Digital Know Your Value.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.