Menu

Pokerowa twarz, czarne serce - Chin-Ning Chu

Cechy produktu

  • ISBN 9788366516526 

Opis

JUŻ przystępnA!

Książka, której od 1992 roku nie odważył się wydać żaden polski wydawca

Czy mądrość Wschodu może się przydać funkcjonalnemu zachodniemu umysłowi? Chin-Ning Chu, ekspertka od azjatyckiego stylu prowadzenia biznesu, udowodniła, że starożytna filozofia Chin może nam przynieść pokaźnie więcej korzyści, aniżeli się nam do tej pory wydawało.

Prowokacyjna, zdumiewająca książka Pokerowa twarz, czarne serce to zbiór szalenie sprawnych zasad budowania wewnętrznej siły potrzebnej do osiągnięcia sukcesu. Jej uniwersalny przekaz genialnie sprawdzi się w świecie biznesu, choć dobrze można go wykorzystać na każdej innej płaszczyźnie. Nieśmiertelne azjatyckie strategie zaskakująco trafnie wpisują się w codzienne wyzwania współczesnego człowieka, skłaniając do głębokich refleksji i ekspresowo motywując do działania.

Sięgnij po ten tytuł, jeżeli chcesz:
  • osiągać ulepszone wyniki w biznesie;
  • skuteczniej osiągać cele;
  • produktywnie zarządzać zespołem;
  • przekuć porażkę w sukces;
  • dowiedzieć się, jak pirania może zjeść rekina.

Nieważne, czy jesteś prezesem obszernej marki, właścicielem jednoosobowej działalności, pracownikiem korporacji czy gospodynią domową – możesz mieć pewność, że to fascynujące dzieło kompletnie odmieni twój tok myślenia, przekładając się na niesamowite rezultaty.

Poznaj intrygującą filozofię wojownika i rozpraw się z przeszkodami dzielącymi cię od realizacji twoich najśmielszych celów.

Co mówią o książce inni:


Brutalna. Realistyczna. Pragmatyczna. O tym, jak władzę zdobyć. O tym jak, ją utrzymać. O tym, jak posiadać to, czego chcesz. Została mi - w tajemnicy - polecona poprzez solidnego człowieka. Teraz ja polecam ją Tobie.

- Rafał Mazur, zenjaskiniowca.pl


Książka brutalnie odzierająca świat z warstwy "pozorów", pozwalająca lepiej go zrozumieć i widzieć go takim, jaki jest naprawdę, wraz ze wszystkimi jego cieniami.

- Marcin Osman, marcinosman.pl


Są takie książki, które mogą w całości odmienić Twój sposób myślenia i podejście. To właśnie jedna z nich. Autorka łączy w niej takie pojęcia jak życzliwość i bezwzględność czy pomoc innym i egoizm.
Dla niektórych kontrowersyjna, dla innych pogmatwana - jednak jeśli wczytasz się w nią, poznasz głębszy sens, jaki chciała przekazać autorka.

- Kamila Kruk, www.kamilakruk.pl
Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.