Menu

Przebij Się! - Gary Vaynerchuk

Cechy produktu
 • ISBN 9788394981945 
Opis

"PRZEBIJ SIĘ!" to piąta i najnowsza książka Gary’ego Vaynerchuka – wyjątkowo atrakcyjna, jak i pełna merytorycznej, a także twardej wiedzy.

To obowiązkowa pozycja dla każdego przedsiębiorcy szukającego inspirujących, a efektywnych pomysłów na budowę swoje marki. Myślisz,Ci potrzeba do tego wyszukanych narzędzi?

Gary Vaynerchuk pokaże Ci jak bardzo się myślisz!

"PRZEBIJ SIĘ!" z tym, co masz!

W swojej książce Gary Vaynerchuk prezentuje ogromną rolę personal brandingu, oferując swoją specyficzną perspektywę spojrzenia na nią, przemyślenia oraz bezcenne rady (jednocześnie teoretyczne, jak i funkcjonalne) na temat tego, w jaki sposób wydajni przedsiębiorcy budują swój brand, który Ty możesz zbudować tak samo!

"PRZEBIJ SIĘ!" TO:
 • INTUICJA – zawsze bądź o krok do przodu aniżeli inni;
 • SIŁA– Twój sukces potrzebuje porażki;
 • KREATYWNOŚĆ – to nie wyświechtana formułka, ale prawda ważna dla Ciebie i Twojego brandingu;
 • KONSEKWENCJA– patrz wszystkie trzy punkty wyżej plus hustling: PRZEBICIE SIĘ wymaga pracy, odwagi, ryzyka i czasu!

W książce "Przebij Się!" odnajdziesz ponadto niezwykłe historie i case study ludzi, którzy kilka lat temu zaufali Gary’emu i podążając za jego wskazówkami osiągnęli ogromny sukces (równocześnie finansowy, jak i brandingowy, stokrotnie pokaźniejszy aniżeli ten, który byli sobie sami w stanie wyobrazić!

Klucz do sukcesu?

Sekretem ich sukcesu (i po części też Gary’ego jako ich mentora) było właściwe zrozumienie i użycie istniejących już platform social mediowych do promocji swych biznesów i brandów. Każdy z nich włożył w to ogromnie dużo hustlerskiej pracy, wyprzedzając tym samym niczego nieświadomą konkurencję. TEGO najczęściej NAUCZY CIĘ TA KSIĄŻKA!

Gary omawia dokładnie każdą z pokaźnych dzisiaj platform social mediowych. Robi to w taki sposób, aby KAŻDY – niezależnie od tego czy jesteś hydraulikiem, czy fachowym sportowcem —wiedział jakich wykorzystać mediów społecznościowych i narzędzi internetowych, żeby rozwinąć swój brand oraz biznes.

W "PRZEBIJ SIĘ!" odszukaSZ:
 • dokładne omówienie i wskazówki jak używać takich platform jak: Twitter, Facebook, YouTube, Instagram, Pinterest, Snapchat, podcasty i nowych, wschodzących platform jak Musical.ly;
 • powody tego, co Cię powstrzymuje przed PRZEBICIEM SIĘ! i wskazówki jak się z tego odbić;
 • wskazówki do tego, co potrzebujesz, ale i MASZ, żeby PRZEBIĆ SIĘ! ze swoim biznesowym pomysłem już dzisiaj!
 • omówienie tego, jak zbudować solidny fundament dla swej firmy i biznesu, z którego możesz się PRZEBIĆ dalej;
 • skrupulatną analizę Gary’ego tego, jaka strategia marketingu internetowego przyniesie zysk Tobie i Twojej marce!
 • receptę na sukces, który zastosowały najważniejsze firmy na świecie, osiągając niebagatelny wynik!

A jeżeli jesteś już doświadczonym i zaprawionym w bojach przedsiębiorcą, to na dodatek odszukasz w książce Gary’ego ogromną wartość. Wszystko to dzięki opisanym w niej skrótom i trikom, które pozwolą Ci wycisnąć jeszcze więcej z możliwości, jakie daje innowacyjny internet.

"PRZEBIJ SIĘ!" jest mistrzowskim poradnikiem, prezentującym jak i Ty możesz wykuć sobie swoją własną ścieżkę, na drodze biznesowego, lecz i prywatnego spełnienia w życiu, opartego na Twoim działaniu i Twoich własnych warunkach.

"PRZEBIJ SIĘ!" TO GRA, KTÓRA NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY

WCHODZISZ W TO?


Pozostałe książki Garye Vaynerchuka wyszukasz TUTAJ.


Gary Vaynerchuk kto to?

Gary Vaynerchuk – jeden z wiodących ekspertów marketingowych na świecie. Zbudował swoją karierę dzięki podążaniu dokładnie tam, gdzie kierowała się uwaga kupujących.

Zaraz po ukończeniu szkoły, Gary zaangażował się w rodzinny biznes z winami, który rozwinął 4 milionów dolarów w obroty o wielkości 45 milionów dolarów rocznie i zrobił to zaledwie w 5 lat. Obecnie prowadzi VaynerMedia, jedną z najbardziej rozchwytywanych agencji marketingu internetowego na świecie. W trakcie swojej kariery, Gary stał się inwestorem, specjalizującym się w projektach związanych z internetem i mediami społecznościowymi. W jego portfolio znajdują się m.in. Snapchat, Facebook, Twitter, Uber. Jest też fundatorem funduszu VaynerRSE.

Niedawno Gary pojawił się razem z takimi gwiazdami show biznesu jak Gwyneth Paltrow, Jessica Alba i Will.I.Am w programie tworzonym przez firmę Apple’a Planeta aplikacji, w której pokazane zostaną prawdziwe zmagania przedsiębiorców próbujących wdrożyć nową aplikację.


Bycie właścicielem, szefem i inwestorem nie zmieniło i nie zniżyło jego energiczności w social media. Nadal jest niezwykle energiczny, publikując rocznie miliony treści edukacyjnych, inspiracyjnych i biznesowych. To powoduje, iż ekonomia wdzięczności działa bardzo solidnie w jego przypadku i każdy kolejny pomysł cieszy się ogromnym zainteresowaniem kupujących i potencjalnych partnerów biznesowych.

Gary Vaynerchuk w Polsce!

Czy wiecie, iż Gary Vaynerchuk w Polsce będzie już we wrześniu?! Nie? To już wiecie - a do tego czasu możecie zobaczyć wywiad Marcina Osmana z Garym TUTAJ.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.