Menu

Przekonywanie i wywieranie wpływu (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328345614 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Harvard Business Review 
  • Wydawnictwo Onepress 
  • Ilość stron 144 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Przyjrzyj się swym emocjom i odkryj u siebie charyzmę! Na pozór nieuchwytna i niemal magiczna sztuka przekonywania innych do swoich racji została już korzystnie opisana poprzez naukowców. Emocje i odczucia wymykają się racjonalnemu osądowi, jednak to właśnie głos serca powoduje, iż ulegamy wpływowi potężnej osoby.

Ta umiejętność budowania zaufania za pomocą tonu głosu, zachowania czy mimiki powoduje, że uznajemy słowa i argumenty za prawdziwe, a następnie podążamy za tą, a nie inną osobą. To właśnie jest sposób na zbudowanie autorytetu lidera.

Autorami artykułów przedstawionych w tej książce są między innymi Nick Morgan, Robert Cialdini, Linda A. Hill i Nancy Duarte - autorytety w dziedzinie inteligencji emocjonalnej. Przekazują oni wskazówki, dzięki którym za sprawą niewielkich, prostych zmian i subtelnych działań będziesz mógł mądrze kształtować rzeczywistość w środowisku biznesowym czy w życiu prywatnym.

Przeczytasz także o spostrzeżeniach naukowców, których badania ułatwiają zrozumienie mechanizmów wpływania na innowacyjnanie innych ludzi. Przekonasz się, iż budowanie charyzmy i autentycznego przywództwa jest oparte na budowaniu relacji interpersonalnych.

Zasady efektywnej perswazji Uczciwość, autorytet, pasja a autentyczna charyzma Budowanie prawdziwych relacji Angażowanie i tworzenie więzi Sztuka przekonywania Trzymasz w ręku wybór najciekawszych artykułów opublikowanych oryginalnie w Harward Business Review - prestiżowym miesięczniku wydawanym przez jeden z najznakomitszych uniwersytetów na świecie.

Magazyn ten jest uważany za najszczególniej opiniotwórczy w takich dziedzinach jak ekonomia, praktyki w zarządzaniu czy psychologia zespołów pracowniczych. W tym zbiorze odnajdziesz garść inspirujących porad dotyczących wywierania wpływu i przekonywania, które ułatwią Ci użycie inteligencji emocjonalnej do budowania relacji interpersonalnych, dzięki temu będziesz postrzegany jako naturalny lider.

Ludzkie odruchy powodują,zawsze pozostajesz człowiekiem!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.