Menu

Rozwód czy separacja? - joanna hetman-krajewska (opr. broszurowa)

Cechy produktu
  • ISBN 9788382236910 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Joanna Hetman-Krajewska 
  • Wydawnictwo Wolters Kluwer 
  • Ilość stron 644 
  • Rok wydania 2020 
Opis

Publikacja to jedyny na rynku wydawniczym tak znaczny poradnik całościowo wyjaśniający problematykę związaną ze sprawami o rozwód i separację. Autorka napisała go w sposób dostępny dla czytelnika niebędącego prawnikiem, świadomie unikając skomplikowanego do zrozumienia prawniczego metajęzyka.

Objaśnienia kwestii prawnych zostały uzupełnione o przykłady wzięte z życia, pokazujące charakterystyczne sytuacje występujące w tego typu sprawach. Całość dopełniają wywiady ze specjalistami – sędzią rodzinnym, mediatorami, psychologiem dziecięcym, psychoterapeutą par, detektywem, seksuologiem – prawidłowo naświetlające praktyczne aspekty omawianych zagadnień.Adresaci: Książka jest dedykowana dla prawników zamierzających świadczyć pomoc prawną w sprawach o rozwód czy separację, mediatorów, psychologów, psychoterapeutów i psychoedukatorów pomagających małżeństwom w kryzysach oraz dla wszystkich osób poszukujących porad ułatwiających rozwiązanie ich problemów małżeńskich.

Ile kosztuje rozwód? - Wyjaśnia mec. Joanna Hetman-Krajewska Czy można się rozwieść na pierwszej rozprawie? - Odpowiada mec. Joanna Hetman-Krajewska

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.