Menu

Twój ruch - Josh Altman

Cechy produktu
  • ISBN 9788394456078 
Opis
Strategia Josha "rekina" Altmana

Gwiazda programu Million Dollar Listing Los Angeles, dzieli się swymi strategiami, sekretami, a także najlepszymi doświadczeniami w zakresie sprzedaży i nie tylko. Jego sposób pracy, pozwolił mu wypracować sobie pozycję jednego z najlepszych agentów nieruchomości na świecie tuż obok Fredrika Eklunda.

W swojej książce opisał swoją strategię, która pozwoliła mu na prześcignięcie konkurencji i stanie się numerem jeden w swej branży.

Josh „rekin" Altman to przykład przedsiębiorcy, który ciężką pracą i nowoczesnym podejściem do budowania przewag konkurencyjnych sprawił, iż portfolio jego klientów składa się z najbogatszych i najmocniej znanych ludzi na świecie. Nie wydarzyło się to w ciągu jednej nocy. Josh popełnił setki błędów, wyciągnął z nich bezcenne lekcje i na powyższych stworzył sposób pracy oparty na własnych warunkach.

Jaka jest recepta na sukces wg. Altmana?

Pewność siebie + informacja + inteligencja + skalkulowane ryzyko.

Oznaczają one nic więcej niż wypychanie się poza strefę komfortu, bycie najlepiej obeznanym w zakresie znajomości oferowanego artykułu i robienie tego tak długo i świadomie, aż będzie można zaufać swemu wewnętrznemu instynktowi nawet jeśli logika podpowiada inne rozwiązania.

Taka metodologia pracy pozwala Altmanowi na to, by być w pełni gotowym na chwytanie pojawiających się nieoczekiwanie szans.

Książka ta jest dla osób, które chcą:
  1. wzmocnić swoje umiejętności sprzedażowe
  2. zbudować pozycję eksperta w swej branży
  3. wiedzieć, w jaki sposób zbierać i zarządzać wiedzą, która pozwoli budować największe przewagi konkurencyjne
  4. podejmować SKALKULOWANE ryzyko
  5. ze swych błędów wydobywać ekspresowo lekcje, zamiast rozdrapywać rany w nieskończoność
  6. nauczyć się jak negocjować multimilionowe kontrakty
  7. docierać do wysoko postawionych klientów premium

Podsumowując Josh Altman pomoże Ci stać się lepszym, silniejszym i bardziej sprawnym w dziedzinie biznesu, w którym właśnie działasz!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.