Menu

Wprowadzenie do zarządzania operacjami i łańcuchem dostaw. Wydanie V - Bozarth Cecil B, Handfield Robert B. - książka (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328367470 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Cecil B. Bozarth 
  • Wydawnictwo Onepress 
  • Ilość stron 476 
  • Rok wydania 2021 

Opis

Zarządzanie operacjami i łańcuchem dostaw jest złożoną dziedziną wiedzy. Oprócz znajomości mocnego cyklu trzeba wiedzieć, w jakim szerszym kontekście jest on osadzony i jakie warunki musi spełnić, aby przebiegać w zadowalający sposób. Jeśli płynność łańcucha dostaw zostanie zachwiana, może dojść do poważnych konsekwencji dla całej organizacji. Z drugiej strony stosowanie technik i narzędzi zarządzania operacjami i łańcuchem dostaw jest warunkiem rozwoju producenta. Menedżerowie dysponujący tymi umiejętnościami są uwielbianymi pracownikami.To piąte, uzupełnione wydanie podręcznika zarządzania operacjami i łańcuchem dostaw, uwzględniające obecne kryteria rynku pracy i zmiany w otoczeniu biznesowym. Książka pozwala prosto zrozumieć związek pomiędzy potrzebami marki, planowaniem jej rozwoju a technikami wykorzystywanymi w zarządzaniu operacyjnym, zaopatrzeniu i logistyce. W spójny i wyczerpujący sposób ukazuje takie narzędzia jak metoda six sigma, DMAIC, diagramy Pareta, analiza progu rentowności, drzewa decyzyjne i dużo innych. Omawia również techniki prognozowania, w tym modele wygładzania wykładniczego, dopasowanie sezonowe, MAPE, MAD, MFE. Dużo miejsca poświęcono tu zarządzaniu w ramach łańcucha dostaw. Treść została zorganizowana tak, żeby maksymalnie wspierać cykl przyswajania wiedzy i jej zrozumienia.W książce:zasady podejmowania decyzji dotyczących organizacji produkcji i usługmierniki efektywności i mapowanie procesówzarządzanie jakościązarządzanie mocą produkcyjną i zaopatrzeniemplanowanie zagregowane i model just-in-timeZarządzanie operacjami i łańcuch dostaw? To po prostu musi działać należycie!O autorachProf. Cecil Bozarth jest ekspertem w dziedzinie zarządzania łańcuchami dostaw. Interesuje się ponadto systemami informatycznymi użytkowanymi w tej dziedzinie. Doradzał wielu znanym firmom. Zasiada w radzie programowej Journal of Operations Management.Robert Handfield jest pracownikiem naukowym i doświadczonym konsultantem w dziedzinie zaopatrzenia i logistyki, napisał na ten temat kilka książek. Był redaktorem naczelnym Journal of Operations Management.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.