Menu

Zarządzanie zasobami ludzkimi oparte na... (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324604432 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor David D Dubois|William J Rothwell 
  • Wydawnictwo Onepress 
  • Ilość stron 352 
  • Rok wydania 2007 

Opis

Od klasycznego działu kadr do współczesnego HRMetody pomiaru kompetencjiSystem wynagradzania oparty na kompetencjachWyniki badań: wydajność modeli kompetencyjnych w firmach w USACzym konwencjonalny dział kadr różni się od współczesnego działu HR?Dział HR nie izoluje się od reszty organizacji, lecz pomaga jej we wszystkim, co jednoczy się z zarządzaniem pracą ludzi.

Podsuwa rekrutów tak dobrych, że kierownicy w całej firmie pytają: "Skąd oni ich biorą?". Regularnie mierzy produktywność i wydajność pracowników. Oferuje udoskonalone zasady premiowania. Zawiadamia kierowników liniowych o tym, że ich podwładni są przeciążeni.

Projektuje szkolenia szyte na miarę. I pomaga pracownikom odkrywać ich mocne i słabe strony. Oto korzyści, jakie daje organizacji kompetencyjny model zarządzania kadrami i oparty na nim dział HR.Niezależnie od tego, czy jesteś w dziale kadr kierownikiem czy specjalistą, poznaj metody i techniki HR używane w organizacjach na całym świecie, wsparte wnioskami teoretyków i potwierdzone wynikami sondaży przeprowadzonych w USA:znajdowanie i wspieranie pracowników godnych naśladowania,określanie wymiernych rezultatów, jakie daje firmie skuteczny dział HR,metoda oceny kompetencji dla danego stanowiska (JCAM),metoda menu kompetencji,określanie kompetencji drogą wywiadu zogniskowanego,przygotowanie ścieżki kariery w organizacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.