Menu

Zarządzanie zasobami ludzkimi w polsce ewolucja i współczesność (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788382465167 
  • Oprawa miękka 
  • Wydawnictwo Wolters Kluwer 
  • Ilość stron 368 
  • Rok wydania 2021 

Opis

Publikacja stanowi przegląd danych na temat ewolucji, obecnego stanu, a także przyszłości zarządzania zasobami ludzkimi (ZZL). Zagadnienia zostały przedstawione na tle dynamicznych zmian społeczno-gospodarczych.W książce omówiono m.in.:dorobek badawczy i osiągnięcia ośrodków naukowych zajmujących się ZZL w latach 2007–2020 tożsamość naukową tej dziedziny, a także kluczowe dylematy metodyczne w badaniach wpływ nowych i zmiennego środowiska pracy na zarządzanie kadrami sugerowane kompetencje przyszłości.Autorami książki są specjaliści reprezentujący największe ośrodki akademickie w Polsce – Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Gdańsk, Katowice, Toruń, Szczecin, Lublin.

posiadają oni bogate doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych, kształceniu, a także doradztwie w zakresie ZZL.Publikacja przeznaczona jest równocześnie dla badaczy omawianej problematyki, jak i studentów studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych na kierunkach ekonomicznych i społecznych.

istotnie sugerowana jest przedsiębiorcom, menedżerom i pracownikom odpowiedzialnym za rozwój personelu jako komplet korzystnych praktyk i wskazówek do dalszego rozwoju.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.