Menu

Zostań deweloperem - Paweł Górski, Michał Rosiak

Cechy produktu

  • ISBN 9788394816551 

Opis

Jak zostać deweloperem?

W tym zawodzie może się odnaleźć każdy. Najłatwiej jest oczywiście osobom, które działają już na rynku mieszkaniowym – pośrednikom nieruchomości czy flipperom. Jednak nawet jeśli nie masz żadnego doświadczenia w tym obszarze, wciąż możesz zdobyć konieczną wiedzę i zacząć swoją przygodę z tym zawodem.

W projektach deweloperskich w grę wchodzą wielkie nakłady pieniężne, ale za nimi idzieobfity zysk. Jednak żeby osiągnąć sukces, Ci trzeba bardzo dobrego przygotowania. Ta książka powstała po to, aby Ci pomóc.

W książce "Zostań deweloperem" wyszukasz dane, które są konieczne, jeśli poważnie myślisz o wejściu na rynek deweloperski. Dowiesz się, jak wygląda cały cykl inwestycyjny – od wyboru działki po zakończenie projektu.

Wiedza i doświadczenie

dane zawarte w książce to lata doświadczeń autorów, a także nieprzerwana analiza rynku deweloperskiego. Odnajdziesz tam wskazówki, dzięki którym unikniesz błędów. Autorzy opisują prawdziwe przypadki, z którymi sami musieli się zmierzyć i proponują realne rozwiązania. Książka napisana jest w dostępny sposób – tak, żeby każdy mógł przyswoić przekazywaną wiedzę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.