Menu

Blendtec 725

Cechy produktu
  • Producent Blendtec 
  • Moc 1800 W
Opis

Blender Blendtec 725 Designer to jeszcze bardziej rozwinięty model 625. Blender tej amerykańskiej producenta jest jednym z najkorzystniejszych w swojej klasie.

ma jeszcze mocniejszy silnik wśród blenderów Blendtec, gdyż jest to 1800W, a nie podstawowe 1560W. Moc silnika to aż 3,8KM. Ponadto kolekcja Designer posiada udoskonalony przepływ silnika, dla większego jego chłodzenia i dłuższej pracy.

Model jest nieskomplikowany i instynktowny w użyciu. Posiada funkcje pulsacji i regulator obrotów z aż 100 poziomami szybkości, a nie kilkoma, czy kilkunastoma jak to może być w innych modelach. Pulsacja rewelacyjna do przesiekania, czy ubicia elementów. Oprócz potencjometru możemy korzystać z pięciu najróżniejszych programów blendowania:

1) smoothie (nadzwyczajny do gestych koktajli),

2) salsa (w niedługim czasie, przy niskich prędkościach przygotujemy dipy),

3) lody (sorbetowe, ze zmrożonych owoców; czy kruszenie lodu),

4) koktajl (koktajle z twardszymi elementami jak imbir),

5) gorąca zupa (zalane wodą warzywa są przecierane i pogrzeawne tarciem),

6) szósty do czyszczenia.

Blender jest idealnie tworzony i idealnie wygląda w kuchni. Obudowa ze stali, w dwóch odcieniach do wyboru. Dzięki takiej obudowie i panelowi dotykowemu, blender wygląda perfekcyjnie, a i nowocześnie.

Jego obsługa odbywa się poprzez panel dotykowy. Wybieramy program przez dotykanie, podświetlonych, czytelnych ikon. Jest na dodatek produkowany z najlepszych materiałów, a kielich jest w pełni BPA free.

Kielich WildeSide+ o pojemności 2,5l nowe, progresywne ostrza w profilu śmigła. Ostrza te nie są ostre, ale grubsze i szersze, a w połączeniu z kwadratowym kielichem rewelacyjnie mielą produkty na gładko, czy kruszą lód. Nie tępi się, nie trzeba go wymieniać.

Na czym polega czyszczenie? Nalewamy tylko wody z kilkoma kroplami płynu i uruchamiamy odpowiedni program. Następnie wylewamy płyn i przelewamy kielich pod bieżącą wodą.

Blender ten genialnie sprawdzi się do przygotowania past, smoothie, zup, lodów, shakeów i wielu innych zdrowych posiłków.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.