Menu

Blendtec Pro 800 blender profesjonalny

Cechy produktu
  • Producent Blendtec 
  • Moc 1800 W
Opis

Wysokoobrotowy blender Pro800 amerykańskiej marki Blendtec. Jest to blender z kolekcji professional. Jego szczególną zaletą jest zaimplementowany reduktor hałasu, który przy zamkniętej pokrywie zmniejsza hałas na kuchni do minimum. Tłumienie hałasu jest tak szerokie, iż można go używać dodatkowo w restaturaji na kuchni lub na barze, nie przeszkadzając pracownikom czy gościom.

dodatkowo niezwykle mocny silnik wśród blenderów Blendtec, gdyż jest to 1800W, a nie podstawowe 1560W. Moc silnika to aż 3,8KM. Na dodatek ma zmieniony przepływ powietrza poprzez komorę silnika, dla wydajniejszego chłodzenia, poprzez co może pracować dłużej i sprawniej. Oprócz temu taka siła silnika, wpływa na to,bez problemu poradzi sobie nawt ze zmieleniem zmrożonych owoców czy lodu.

Model jest nietrudny i instynktowny w użyciu. Ma funkcje pulsacji i regulator obrotów z 10 stopniami szybkości. Prędkości zmieniamy porzez przesuwanie palcem po suwaku. Oprócz potencjometru możemy korzystać z sześciu różnych programów blendowania.

ma programy:

a) smoothie - do kęstych koktajli ze świeżych owoców

b) lody - przygotowywanie lodów sorbetowych albo kruszenie lodu

c) soki - koktajle z plendowaniem twardszych komponentów z nimi jak orzechy czy imbir

d) zupa - uzyskujemy gorącą zupę z warzyw zalanych wodą, przystko dzięki dużemy tarciu

e) dipy

f) samoczyszczenie

Blendowanie odbywa się porzez innowacyjny typ ostrzy, które nie są tak naprawę ostre, ale grube i szersze niż w innych blenderach. To ostrze, które kręci się podobnie jak śmigło.

Blender jest nadzwyczajnie wyprodukowany i perfekcyjnie wygląda w kuchni. Jego obsługa odbywa się poprzez czytelny panel dotykowy. Jest na dodatek stworzony z najlepszych tworzyw, a kielich jest w pełni BPA free. Kielich WildSide+ o pojemności 2,5l; pojemność robocza 1,3l.

Na czym polega czyszczenie? Nalewamy tylko wody z kilkoma kroplami płynu i uruchamiamy. Nastepnie wszystko wylewamy do zlewu i płukamy pod czystą wodą.

Blender ten znakomicie spełni oczekiwania do przygotowania past, smoothie, zup, lodów, shakeów, drinków, koktajli i wielu innych zdrowych posiłków.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.