Menu

KitchenAid - Artisan K400 blender

Cechy produktu
  • Producent KitchenAid 
Opis

Blender Artisan K400 z wybranym gratisem w prezencie:KitchenAid - zestaw słoiczków z adapterem noża https://www.kuchniapremium.pl/kitchenaid-zestaw-sloiczkow-z-adapterem-noza-do-blenderow-k400-lub-k150-pojemnosc-200-ml.htmllubKitchenAid - Wyciskacz cytrusówhttps://www.kuchniapremium.pl/kitchenaid-wyciskacz-cytrusow-do-blenderow-k400-lub-k150-pojemnosc-1-l.htmlProsimy o pozostawienie danych w uwagach do zamówienia, który gratis Państwo wybierają.Blender domowego szefa kuchni 1,4 l to wymarzone urządzenie dla osób, które często chcą używać blendera.

solidny silnik oraz funkcja kontroli szybkości, utrzymuje optymalną prędkość i automatycznie dobiera moc słuszną do miksowanego artykułu. Podstawa blendera z metalowego odlewu ciśnieniowego - kompozycja wytrzymała i stabilna.wielki, jednoczęściowy kielich o obszerności 1,4 l zintegrowany z czteroramiennym nożem ze stali nierdzewnej, który tnie w czterech płaszczyznach tworzą jednolitą całość.

Ich specjalne kształty pozwalają utworzyć potężny wir dla szybkiego i skutecznego miksowania.Szczelna pokrywa z wyjmowanym korkiem, jest użyteczna, trwała, ściśle dostosowana do kielicha. Całość została objęta 5-letnią gwarancją producenta.5 prędkości:ROZDRABNIANIE, miksowanie, PRZECIERANIE i UPŁYNNIANIE, TRYB PRACY PULSACYJNEJ, 3 programy samoczynne:KRUSZENIE LODU, NAPOJE Z LODEM, SMOOTHIES, SAMOCZYSZCZENIE,Wyposażenie:- szklany kielich o objętości 1,4 l, możliwość blendowania mokrych jak i suchych składników,- sylikonowa pokrywa na kielich zamykana korkiem,- ostrze specyficzne wśród blenderów, wystudiowane, nierdzewne, ostrze czteroramienne o przeróżnych kątach nachylenia.informacje technicznE: MOC: 1200 W,MOC ZNAMIONOWA: Silnik o mocy szczytowej 1,5KM,NAPIĘCIE: 220 - 240 V,OBROTY NA MINUTĘ: 600 - 16000,prędkośĆ: 5 stopni + pulsacja,wymiary BLENDERA: 41 x 19 x 23 cm,rozmiary OPAKOWANIA: 28 x 43 x 33 cm,WAGA NETTO: 6,6 kg,WAGA BRUTTO: 7,5 kg,GWARANCJA: 5 lat.Jesteśmy Autoryzowanym Sprzedawcą firmy KitchenAid w Polsce.

kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu. Dziękujemy za zaufanie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.