Menu

Philips Blender kielichowy HR2041/00 450W

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Kolor biały 
Opis

Gładkie mieszanie bez grudek w zaledwie 45 sekund*!Ten blender o mocy 450 W, zaprojektowany z myślą o usprawnieniu codziennego miksowania, jest w stanie poradzić sobie ze wszystkimi składnikami, a nawet z kruszeniem lodu!

gwarantuje gładką konsystencję przy niedużym wysiłku z Twojej strony i w niedługim czasie.- System "ProBlend"- Maksymalna objętość 1,9 l - efektywna objętość 1 l - 1 ustawienie szybkości + funkcja pulsacyjna- Plastikowy słoikERGONOMICZNA I solidnA konstrukcja konstrukcja tego blendera jest jednocześnie funkcjonalna, jak i wytrzymała.

Jego innowacyjny, stylowy wygląd nadaje się do wszystkich rodzajów kuchni. W dodatku słoik jest komfortowy do trzymania, a pokrętło umożliwia łatwą obsługę.specyficznY SYSTEM "PROBLEND", gwarantującY PŁYNNĄ KONSYSTENCJĘWyjątkowy system "ProBlend" znakomicie łączy 3 technologie, opracowane specjalnie w celu zapewnienia gładkiego blendowania bez grudek w zaledwie 45 sekund*.

Silnik o mocy 450 W napędza strumień miksujący, który równomiernie rozprowadza wszystkie elementy, w trakcie gdy nowoczesne ostrza mają specjalny kształt, aby zmaksymalizować powierzchnię cięcia. Ponadto słoik unikalne żebra, które stale kierują składniki z powrotem do strumienia blendera.KRUSZENIE LODU NA niewiele znaczące KAWAŁKI W ZALEDWIE 45 SEKUND**Dzięki systemowi "ProBlend" i ustawieniu pulsacyjnemu możesz pokruszyć kostki lodu na nieduże kawałki w zaledwie 45 sekund**!

nieprzeciętny do Twoich ulubionych mrożonych napojów i smoothie oraz do orzeźwiających deserów.WIELKOŚĆ SŁOIKA nadzwyczajnA DLA POTRZEB TWOJEJ RODZINYDzięki produktywnej obszerności 1 l blender jest w stanie zaserwować do 5 napojów (w oparciu o szklankę o objętości 200 ml).POBIERZ APLIKACJĘ "NUTRIU" DLA ZDROWYCH, SMACZNYCH, RODZINNYCH POSIŁKÓWPobierz i odkryj aplikację "NutriU" z ponad 200 pomysłami, jak przyrządzić ulubione napoje, posiłki i przekąski z pomocą Twojego nowego blendera.

Zdrowe gotowanie powinno być proste i sprawiać, że Twoja rodzina będzie miała ochotę na więcej. Właśnie dlatego "NutriU" proponuje dużo zdrowych alternatyw dla Twoich ulubionych potraw. Od zdrowych deserów czekoladowych po pełne komponentów odżywczych dania główne - te przepisy są zdrowe bez uszczerbku dla pysznego smaku!sensor MTP uniemożliwia PRZEGRZANIU SILNIKASpecjalny detektor "Motor Thermo Protection" (MTP) uniemożliwia przegrzaniu silnika, zapewniając bezpieczeństwo i trwałość.ŁATWY DO CZYSZCZENIA I nadaje się DO MYCIA W ZMYWARCESłoik posiada zdejmowaną pokrywkę, dzięki czemu czyszczenie jest wyjątkowo proste.

Ostrza, słoik i pokrywka nadają się do mycia w zmywarce.WYTRZYMAŁE OSTRZA ZE STALI rdzoodpornejTrwałe ostrza ze stali nierdzewnej dłużej zachowują ostrość i nie rdzewieją.PRZYSSAWKI zapobiegaJĄCE DRGANIOM w trakcie PRACYBlender jest wyekwipowany w przyssawkowe nóżki gwarantujące unikatową stabilność.

Dzięki nim urządzenie nie wibruje w trakcie pracy.2-LETNIA GWARANCJADodatkowo blender jest objęty 2-letnią gwarancją.**** Przetestowany w trybie MAX na przeróżnych przepisach** Testowany

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.