Jaki mikser wybrać na początek pracy w zawodzie DJ-a?

Jeśli marzysz o byciu profesjonalnym DJ-em, to ten artykuł jest dla Ciebie! Z nami wybierzesz idealny dla siebie mikser, który pomoże Ci w rozpoczęciu kariery. Taki mikser to podstawa, dzięki której możesz się świetnie bawić, dając innym przyjemność. Jaki wybrać dobry mikser na początek? Wzięliśmy pod uwagę ilość kanałów, cenę oraz możliwości.

Początkujący DJ z niewielkim budżetem

Nasze zestawienie zaczniemy od taniego miksera dla DJ-ów. To idealny produkt dla tych, którzy chcą zacząć, ale nie mają za co. Za niecałe 400 zł dostępne jest kilka modeli, ale skupimy się na tym od marki Skytec. Niska cena nie ma wpływu na jakość produktu. To jednej z najlepszych mikserów dla początkujących DJ-ów. Dzięki mikserowi Skytec STL-4, każdy może poćwiczyć, zapoznać się z mechaniką i działaniami mikserów. Model STL-4 od Skytec posiada 4 kanały, trzypasmowy korektor, 2 wejścia i jedno stereo. To świetne podstawy, które ułatwią późniejszy rozwój.

Niezawodność i potężne dźwięki dla amatora

Dla początkującego DJ-a, który dopiero zaczyna swoją karierę świetną opcją będzie mikser od firmy Behringer PRO MIXER NOX202. Jego cena to mniej niż 1000 zł. Opcja idealna do ćwiczeń i rozkręcania pierwszych imprez. PRO MIXER NOX202 posiada dwa kanały z crossfaderem Infinium. Łączy się z komputerami przez wejście USB, a także tworzy dodatkowe efekty, które zachwycą ludzi. Całość połączona jest z przedwzmacniaczami, dzięki którym mikser cechuje się potężnym brzmieniem, wytrzymałością i niezawodnością.

Nie zawsze wielkość ma znaczenie

Dla osób, które lubią minimalizm i cenią sobie przenośne stanowiska. Niewielkich rozmiarów sprzęt jest idealną opcją dla początkujących. USOLOPRO firmy Dj Tech pokazuje, że rozmiar nie zawsze ma znacznie. Solidny dźwięk, wiele funkcji, 9 różnorodnych ketów i wewnętrzny mikser. To wszystko, aby tworzyć genialną muzykę, która gra w Twojej duszy. Niewielki rozmiar miksera nie łączy się z niską ceną. Za sprzęt USOLOPRO firmy Dj Tech należy wydać około 1200 zł. Mikser USOLOPRO to nie zabawka, a profesjonalny sprzęt, który świetnie sprawdzi się do nauki podstaw. Dzięki jego wielkości można zabrać go na każdą imprezę, na której ożywi się wszystkich gości.

Czytnik SD dla nowoczesnych DJ-ów

Przejściówka USB to nie wszystko, teraz ważne są również wejścia na karty SD. Dobrej jakości mikser z takim wejściem można kupić już za 1300 zł. Najlepszą opcją będzie CORE MIX-2 USB firmy DAP Audio. To święty sprzęt dla początkującego DJ-a, który dopiero zaczyna swoją karierę czy przygodę z tym biznesem. Ma w sobie wszystko, co potrzebne. CORE MIX-2 USB firmy DAP Audio to sprzęt dwukanałowy, który pozwala podłączyć całość do laptopa z dowolnym systemem operacyjnym. Dzięki karcie SD nie tylko umożliwia puszczanie ciekawej muzyki, lecz także nagrywanie przygotowanych kawałków, które następnie bez problemu można puścić na żywo. CORE MIX-2 USB firmy DAP Audio to niesamowite wrażenia i jest świetnym rozwiązaniem na początek przygody.