Muzyczne przeboje rodziny Iglesias

Latynoskie rytmy, muzyka elektroniczna i romantyczne ballady to coś, co uwielbiają ludzie na całym świecie niezależnie od wieku czy płci. Co jednak jakby to wszystko połączyć? Powstaje muzyka tworzona przez jedną z najbardziej znanych rodzin w muzycznym biznesie. Czas przypomnieć sobie hity rodziny Iglesias.

Volume 1

Całą listę zaczynamy od składanki z największymi hitami Julio Iglesiasa. Hiszpański artysta wydał album, na którym wykonał wszystkie swoje najbardziej znane utwory w języku angielskim. W ten sposób można posłuchać genialnych wykonów takich hitów jak: When I Need You, 99 miles from L. A., Always On My Mind, All Of You with Diana Ross czy Smoke Gets In Your Eyes. To tylko kilka z ważnych piosenek. Co ważne, utwory zagrane zostały nie tylko samodzielnie, lecz także z innymi gwiazdami, takimi jak między innymi Stevie Wonder czy Diana Ross.

Volume 1 to album, który powstał na dwóch płytach. Pierwsza z nich z piosenkami w języku angielskim, druga z tymi w pełni po hiszpańsku. Na niej znaleźć można niewątpliwe hity, które nie starzeją się mimo upływu lat. Piosenki, które zasługują na uwagę, ciężko wymienić w postaci krótkiej listy. Każdy hit znajdujący się na tym albumie jest tak dobrze znany, jak Por el amor de una mujer, Me va, me va czy Manuela.

Mexico

Przeskoczmy czasowo do 2015 roku. To czas, w którym Julio Iglesias wydał nową płytę na hiszpańskojęzycznym rynku. Powstała ona w dwóch wariantach. Zwykłym pod nazwą „Mexico” oraz z innymi latynoskimi artystami „México & Amigos” W duecie z Julio można usłyszeć głosy takich gwiazd jak: Plácido Domingo, Erosa Ramazzottiego czy Diego Torresa. Na tej płycie znalazły się takie utwory jak: Fallaste Corazón, Júrame, Ella, Juan Charrasqueado, Se Me Olvidó Otra Vez czy też México Lindo. W przypadku wariantu „México & Amigos” każda piosenka dostała swoją wersję śpiewaną przez artystę i jego gościa. To najnowszy album Julio Iglesiasa, który stale dobrze się sprzedaje. Po wydaniu tej płyty Julio przestał tworzyć nowe piosenki, czym ustąpił miejsca na latynoskim rynku swojemu synowi.

Greatest Hits

Aktywny muzycznie od 1994 roku Enrique Iglesias ma na swoim koncie wiele hitów i stale jest o nim głośno. Aby posłuchać jego największych przebojów, wystarczy zakupić składankę Greatest Hits, która zawiera wszystkie najbardziej znane piosenki. Na płycie jest, aż 18 utworów. Ich nazwy są znane każdemu, kto interesuje się muzyką popularną. Album zawiera takie hity jak: Bailamos, Hero, Be With You, Takin’ Back My Love, Rythm Divine, Tired Of Being Sorry, Escape, Could I Have This Kiss Forever, Maybe, Somebody’s Me i Can You Hear Me.

Sex And Love

Najnowszy album na tej liście to już 10 płyta wydana przez Enrique Iglesiasa. Zawdzięcza ona sławę nie tylko genialnym rytmom latynoskiej muzyki połączonej z elektronicznym brzmieniem, ale głównie wystąpieniu na niej światowej sławie artystów. Piosenka promująca album nosi dumną nazwę I am a Freak i została nagrana wraz z Pitbullem. To jednak jedna z wielu gwiazd, która zaszczyciła swoim głosem na płycie Sex And Love. Można tam usłyszeć również takie słaby jak: Kylie Minogue, The Cataracs czy Sammy’ego Adamsa.