Zadbaj o siebie i swój dom z nową marką Teesa

Teesa to marka, która zadebiutowała na rynku stosunkowo niedawno, a już może pochwalić się szerokim i znakomitym asortymentem. Znajdziemy w nim produkty, które mają ułatwić nam wykonywanie obowiązków domowych i nie tylko. Teesa należy do firmy Lechpol, znanej szerzej jako właściciel marki Kruger&Matz, która jest znana i lubiana wśród wielu Polaków.Łatwiejsze dbanie o dom i siebie

Produkty Teesa są najlepszym przyjacielem zarówno każdej pani, jak i pana domu. W ofercie marki znajdziemy sprzęty AGD ułatwiające gotowanie, sprzątanie oraz wykonywanie drobniejszych prac domowych. To jednak jeszcze nie wszystko. Teesa pozwala zadbać również o siebie. Szeroka gama produktów do pielęgnacji i higieny sprawi, że po całym dniu ciężkiej pracy poczujesz się zrelaksowany i wypielęgnowany niczym podczas pobytu w spa.

Teesa proponuje fenomenalne rozwiązania nie tylko dla domu, lecz także ogrodu. Co więcej, dzięki tej marce możesz przygotować się na dalekie wyprawy, inwestując w solidne lodówki turystyczne, kuchenki przenośne, a także termosy i kubki termiczne. 

Jakie produkty znajdziesz w ofercie Teesa?

Teesa stawia przede wszystkim na funkcjonalność, która w przypadku sprzętu AGD ma bardzo duże znaczenie. Jeśli chodzi o sprzęty kuchenne, warto zwrócić uwagę m.in. na robota kuchennego Easy Cook Evo 4w1. To wielofunkcyjne urządzenie, które powinno znaleźć się w każdej kuchni. Dzięki niemu możesz zarówno wyrabiać ciasta, jak i przygotowywać masy oraz kremy. Ponadto, w zestawie znajduje się maszynka do mielenia mięsa z dwoma końcówkami. Z Evo 4w1 możesz również skorzystać z funkcji blendowania oraz szatkowania! 

Interesującymi rozwiązaniami dla kuchni od Teesa są również ekspresy umożliwiające wykonanie świeżej, aromatycznej i smacznej kawy. Marka proponuje również szatkownice, czajniki elektryczne, frytkownice i całą masę wysokiej jakości akcesoriów. 

Zrelaksuj się dzięki marce Teesa

Za Tobą ciężki dzień, a musisz jeszcze uporać się z obowiązkami domowymi? Z Teesa to sama przyjemność. Marka oferuje odkurzacze zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe myjki do okien oraz mopy elektryczne, dzięki którym posprzątasz szybko i skutecznie. W asortymencie Teesa dostępne są również żelazka z generatorem pary, dzięki którym góra prasowania znika w kilka minut! 

Po gotowaniu i sprzątaniu możesz w końcu zadbać o siebie. Z Teesa zadbasz o swój promienny uśmiech, dzięki szczoteczkom sonicznym i irygatorom. Marka oferuje również lokówki, suszarki, prostownice, golarki, a także masażery. 

Poznaj szeroką ofertę Teesa i przekonaj się o wysokiej jakości urządzeń. Niska cena, solidne wykonanie oraz modny design mogą iść ze sobą w parze, a Teesa jest najlepszym tego dowodem.