Menu

Błotniki 26/28 MTB SIMPLA Cross SDR+ Raptor SDF

Cechy produktu

  • Producent Simpla 

Opis

Błotniki Raptor, jak sama nazwa wskazuje, zostały zaprojektowane dla prawdziwych zwierząt drapieżnych. Twoje serce powoduje, że krew szybciej pompuje się w nogi i jej mocne strony sprawiają, że są to obowiązkowe dla każdego należycie zaopatrzonego roweru.

Blacha ochronna raptor sdf została zaprojektowana z myślą o wszechstronnym zastosowaniu. Można go na dodatek zamontować na amortyzowanych widelcach (w takim przypadku jest on zamocowany na amortyzatorze), jak ponadto na rowerze tradycyjnym.

dodatkowo można zastosować modnego systemu speedclick, który jest montowany na widelcu (można nabyć adapter do rury 1,5 ") Moduł Sdf porusza się podczas jazdy rowerem. Płetwa znajduje się zawsze w bezpośrednim pobliżu opony i zapewnia trafną ochronę w trakcie jazdy w każdym terenie.

Tylna blacha ochronna jest montowana na wsporniku siodełka. Podwójny system dobrania pozwala na maksymalne dopasowanie do kształtu koła i typu ramy. Długość można regulować poprzez zdjęcie uchwytu i może być wykorzystywana do rowerów 24-calowych, długość wyjściowa może pomieścić około 29 cali.

Jego obfita powierzchnia i kształt optymalną ochronę w każdych warunkach jazdy. Błotnik ma samoczyszczącą, polerowaną stronę wewnętrzną. Tylna część jest wyposażona w komponent odblaskowy, który polepsza widoczność i bezpieczeństwo rowerzysty.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.