Menu

Błotniki komplet na ramę SIMPLA IQ czarne

Cechy produktu

  • Producent Simpla 

Opis

Błotniki IQ zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o wszelkich odmianach kolarstwa grawitacyjnego, które rządzi się swoimi własnymi zasadami. Na forach internetowych nieraz spotkać można stwierdzenie,ceniący się zawodnik nie jest zainteresowany używaniem błotników rowerowych ponieważ dla niego błoto jest żywiołem i nieodzownym elementem współzawodnictwa, a błotnik postrzegany jest jako zbędna masa, która w dodatku często szpeci rower. Czasami trudno się z tym nie zgodzić. Sam mam w pamięci przepiękny plakat gdzie widać totalnie umorusanego błotem zawodnika a pod spodem napis Makeup żeby KLEIN.
Jako marka błotników rowerowych postanowiliśmy jednak obalić ten stereotyp i mamy nadzieję, iż nasza reaktywowana seria dyskretnych błotników IQ trafi w gusta zawodowców.
Ich nazwa nie wzięła się przypadkowo, IQ to synonim inteligentnych błotników wyprodukowanych z elastycznych płyt polipropylenowych o grubości 0,8 mm, które bronią tam gdzie tego najszczególniej Ci potrzeba. Nie będziemy obiecywać, że nie będziesz brudny, oj będziesz i to bardzo, bo to przecież uwielbiasz. Tylko, iż brud pozostanie tam gdzie jego miejsce, a twarz i 4litery pozostaną suche i czyste.

Za co kochamy IQ

towar Polski – stworzony w Polsce z polskich tworzyw
Waga, waga, waga! - Najlżejsze błotniki na rynku
Prostota formy i montażu - Chcę to zakładam, jak nie to do plecaka
Dyskretny i surowy wygląd – Tak właściwie to ich nie widać, a jak już je zauważysz to stwierdzisz,choćby dodają smaczku rowerowi
trwałość na uszkodzenie – lite płyty polipropylenowe PP High Impact sporo obiecują

Specyfikacja

  • Waga: 99g
  • Kolor: Czarny
  • Materiał: Lite płyty polipropylenowe PP High Impact
  • Mocowanie: Opaski zaciskowe
  • rozmiar koła: Wszystkie
  • Uwagi: 4 częściowy zestaw błotników zjazdowych

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.