Menu

Elektronicznie regulowany ogrzewacz przepływowy, ciśnieniowy, DHB-E 27 SLi + dodatkowy bonus

Cechy produktu

 • Producent Stiebel Eltron - dobre ceny 
 • Typ przepływowy 

Opis

Najprostszy z rodziny elektronicznie sterowanych ogrzewaczy wody. Przeznaczony do zaopatrywania w ciepła wodę kilku punktów poboru wody. Moc elektryczna urządzenia jest dobierana dzięki elektronicznej automatyce sterowania i zależy od strumienia przepływu, temperatury wody wejściowej, a także temperatury zadanej. Urządzenie ma liczne zabezpieczenia, z powodzeniem współpracuje z instalacją produkowaną z PCV. Elektroniczny system wykrywania pęcherzyków powietrza w sporym stopniu zabezpiecza przed przepaleniem grzałki. System odkrytej grzałki jest przeznaczony stanowczo do wody o sporej zawartości wapnia. Bezproblemowy montaż i klasyczna, estetyczna obudowa z specyficznym panelem w dodatku stanowią o wysokiej jakości i klasie ogrzewacza. Dostępne moce: 11, 18, 18/21/24, 27 kW. DHB - E...electronic jest urządzeniem wyekwipowanym we wszystkie konieczne funkcje i gwarantujący przyjemność z obsługi przy ciekawej cenie produktu.

zastosowanie: nadaje się do zaopatrzenia w ciepłą wodę kilku punktów poboru, np. Jednoczesne zaopatrzenie łazienki i kuchni. Ciśnieniowe, urządzenie do użytkowania z wszystkimi charakterystycznymi dostępnymi armaturami ciśnieniowymi.

WYPOSAŻENIE / KOMFORT: elektronicznie dostosowywany ogrzewacz przepływowy z technologią 3i. Utrzymuje stałą wartość temperatury, aż do maksymalnej mocy. Zakres temperatur 30 - 60°C; bezstopniowa regulacja temperatury za pomocą pokrętła. Możliwość obrócenia pokrywy urządzenia i panelu sterującego gwarantuje łatwość obsługi przy
konstrukcji ogrzewacza pod punktem poboru.

sprawnOŚĆ: Oszczędność do 30% energii i wody, poprzez elektroniczną regulacją mocy z technologią 3i. 3 czujniki zapewniają osiągnięcie zadanej temperatury z dokładnością co do stopnia. Przy tym zużyta zostanie tylko rzeczywiście konieczna ilość energii, zmieszanie z zimną wodą w armaturze. W wyniku czego, maksymalna skuteczność energetyczna. Pasuje do wody wstępnie podgrzanej (np. Systemów pomp ciepła, a także solarnych).

INSTALACJA PROFI-RAPID®: system instalacyjny dający oszczędność czasu i nieskomplikowany montaż. Łatwa zamiana w miejsce wszelkich dostępnych ogrzewaczy wody. Przystępny montaż na ścianie: uniwersalna listwa montażowa ze zintegrowanym systemem równoważenia nierównych ścian i odchyłek wierconych otworów. Szybkie i uniwersalne przyłączanie wody:
dostępne śrubowe podłączenia wody. Technika podwójnych złączek upraszcza podmianę, natynkowo / podtynkowo, z odcięciem 3-drożnym. Nadaje się do rur z materiałów sztucznych (przestrzegać zaleceń producenta). W dostawie ograniczniki przepływu rozmaitej wielkości. Nietrudne podłączenie elektryczne: od góry albo od dołu. W jednym
urządzeniu wybór mocy przyłączeniowej 18/21/24 kW. Specjalne wersje dla starszych instalacji z zabezpieczeniem 25 A. Stopień ochrony IP 25 (strugoszczelny). Analiza błędów przez diody LED. Ścianka tylna i kompletny zespół konstrukcyjny zdejmowany jednym ruchem ręki.

BEZPIECZEŃSTWO: system grzewczy odkrytej grzałki, nadaje się zarówno do wody o obfitej, jak i drobnej zawartości wapnia. Wielostopniowy system bezpieczeństwa mieści wyłącznik temperatury bezpieczeństwa, wyłączenia ciśnienia i elektroniczny system wykrywania pęcherzyków powietrza. Możliwość nastawienia poprzez specjalistę stałej
ochrony przed poparzeniem, przez ograniczenie temperatury wody na wylocie z ogrzewacza, do max. 43°C.

Główne atrybuty:

 • Wersja 18/21/24 KW z możliwością wyboru mocy cieplnej
 • dostępne moce: 11, 18, 18/21/24, 27 kW.
 • Przełącznik doboru mocy zezwala na zastosowanie jednego z trzech ustawień mocy grzewczej
 • Elektroniczny system wykrywania pęcherzyków powietrza w obszernym stopniu zabezpiecza przed przepaleniem grzałki
 • Montaż ogrzewacza jest banalnie prosty dzięki zaimplementowaniu uniwersalnej płyty montażowej

informacje techniczne:

 • Podłączenie elektryczne: 3/PE
 • Napięcie znamionowe: 400V
 • Prąd znamionowy: 39A
 • Zabezpieczenie elektryczne: 40A
 • Nastawy temperatur: 30-60 oC
 • rodzaj ochrony IP: IP 25
 • Moc: 27 kW
 • wymiary: 478x225x105 mm (wysokość x szerokość x głębokość)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.