Menu

GALMET FOX ELEKTRYCZNY OGRZEWACZ WODY WISZĄCY 30 L

Cechy produktu

  • Producent GALMET 
  • Zasilanie elektryczne 

Opis

GALMET FOX ELEKTRYCZNY OGRZEWACZ WODY WISZĄCY 30 L

Pojemny ogrzewacz elektryczny o sprawdzonej konstrukcji. Dostarcza od 30 do 120 litrów ciepłej wody. Wydajna grzałka elektryczna pozwala na szybkie podgrzewanie wody użytkowej. Technika PLASTIC-SLEEVE® dba o zrównoważoną i długą pracę ogrzewacza. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza prosty i estetyczny montaż w pozycji pionowej.

Sprawdzona izolacja

technologia ocieplenia w połączeniu z wysokiej jakości użytymi materiałami i inteligentnym sterowaniem gwarantuje szybki i bezustanny dostęp do ciepłej wody użytkowej oraz dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza.

Bezpieczne stosowanie

Wypalana, w wysokiej temperaturze, emalia ceramiczna EXTRA GLASS® broni wnętrze zbiornika przed korozją i zapewnia higieniczne stosowanie. Zainstalowana w dennicy produktywna grzałka elektryczna umożliwia prędkie podgrzanie wody i utrzymanie jej w ustalonej temperaturze. Zbiornik ogrzewacza dodatkowo aktywne zabezpieczenie antykorozyjne w postaci wysokiej jakości anody magnezowej.

1 Zgodnie z rozporządzeniem komisji (UE) 812/2013, 814/2013.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.