Menu

Ogrzewacz ciśnieniowy DHB 24 STi + dodatkowy bonus

Cechy produktu

 • Producent Stiebel Eltron - dobre ceny 

Opis

niepowtarzalny na rynku, sterowany elektronicznie, elektryczny ogrzewacz przepływowy DHB..STi to interesująca propozycja z oferty STIEBEL ELTRON.

nad wyraz wysoki komfort wykorzystywania, polegający na doborze temperatury ciepłej wody odpowiednio do potrzeb, wyróżnia DHB wśród innych sprzętów tego typu. Pokrętło wyboru temperatury ciepłej wody zezwala na przypasowanie żądanej temperatury wody w punkcie poboru w zakresie ok. 35, 45, i 55 °C. Grzałka załącza się samoczynnie, gdy natężenie przepływu osiągnie wartość niezbędną do uruchomienia. Zanurzone w wodzie i okryte miedzianym płaszczem komponenty grzewcze są istotnie oporne na osadzanie się kamienia i nawet najistotniej zawapniona woda nie powoduje zarastania grzałek. Nie obniża mocy cieplnej ani również trwałości urządzenia. Skrupulatne ustawienie temperatury umożliwia nad wyraz ekonomiczną pracę oszczędzającą energię i pieniądze Użytkownika. Uniwersalna pokrywa przystosowana jest do konstrukcji nad albo pod punktem poboru wody. Urządzenie współpracuje bezpiecznie z instalacją wodną z miedzi, stali bądź materiałów sztucznych. Estetyczne wykonanie, funkcjonalność i bezpieczeństwo wykorzystywania pozwala na montaż ogrzewacza DHB-STi w każdej aranżacji łazienki. Możliwość montażu nad i pod umywalką unosi ładność urządzenia.

użycie: pasuje do zaopatrzenia w ciepłą wodę kilku punktów poboru, np. Jednoczesne zaopatrzenie, łazienki i kuchni. Ciśnieniowe, urządzenie do wykorzystywania z wszystkimi przystępnymi w handlu charakterystycznymi armaturami ciśnieniowymi.

WYPOSAŻENIE / KOMFORT: Elektronicznie sterowany ogrzewacz z technologią 2i. Utrzymuje stałą wartość temperatury, aż do maksymalnej mocy. Trzystopniowy wybór temperatury około 35°C, 45°C, 55°C. Obracana pokrywa urządzenia i panelu sterującego gwarantuje wysoki komfort obsługi przy konstrukcji ogrzewacza pod punktem poboru.

efektywnOŚĆ: Oszczędność do 20% energii i wody przez elektroniczne sterowanie mocy w technice 2i. 2 czujniki zapewniają osiągnięcie wybranego poziomu temperatury. Dlatego wykorzystana zostaje wyłącznie energia rzeczywiście niezbędna. Rezultatem tego jest wysoka skuteczność energetyczna.

INSTALACJA PROFI-RAPID®: system instalacyjny dający oszczędność czasu i prosty montaż. Przystępna zamiana w miejsce wszystkich przystępnych ogrzewaczy wody. Nieskomplikowany montaż na ścianie: uniwersalna listwa montażowa ze zintegrowanym systemem równoważenia nierównych ścian i odchyłek wierconych otworów. Szybkie i uniwersalne podłączanie wody:
dostępne śrubowe podłączenia wody. Technologia podwójnych złączek usprawnia zamianę, natynkowo / podtynkowo, z odcięciem 3-drożnym. Pasuje do rur z materiałów sztucznych (przestrzegać zaleceń producenta). W dostawie ograniczniki przepływu rozmaitej wielkości. Przystępne podłączenie elektryczne: od góry albo od dołu. Stopień
ochrony IP 25 (strugoszczelny). Analiza błędów przez diody LED. Ścianka tylna i kompletny zespół konstrukcyjny zdejmowany jednym ruchem ręki.

BEZPIECZEŃSTWO: system grzewczy odkrytej grzałki, nadaje się zarówno do wody o pokaźnej, jak i małej zawartości wapnia. Wielostopniowy system bezpieczeństwa posiada wyłącznik temperatury bezpieczeństwa, wyłączenia ciśnienia i elektroniczny system wykrywania pęcherzyków powietrza.

Główne parametry:

 • przystępne moce: 18, 21, 24, 27 kW
 • elektroniczne sterowanie mocy z technologią 2i zagwarantuje efektywność energetyczną i stałą temperaturę wody
 • dobór temperatury trzystopniowy, ok. 35, 45, 55 °C
 • szybką instalację zapewnia system PROFI-RAPID®
 • elektroniczny system wykrywania pęcherzyków powietrza
 • obracana pokrywa urządzenia i panelu sterującego zagwarantuje wysoki komfort obsługi przy montażu ogrzewacza pod punktem poboru

informacje technologiczne:

 • Podłączenie elektryczne: 3/PE
 • Napięcie znamionowe: 400V
 • Prąd znamionowy: 35A
 • Zabezpieczenie elektryczne: 35A
 • Nastawy temperatur: 35, 45, 55oC
 • wariant ochrony IP: IP 25
 • Moc: 24 kW
 • wymiary: 470x225x110 mm (wysokość x szerokość x głębokość)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.