Menu

Ogrzewacz ciśnieniowy DHB 27 STi + dodatkowy bonus

Cechy produktu

 • Producent Stiebel Eltron - dobre ceny 

Opis

specyficzny na rynku, sterowany elektronicznie, elektryczny ogrzewacz przepływowy DHB..STi to ciekawa sugestia z oferty STIEBEL ELTRON.

szczególnie wysoki komfort stosowania, polegający na doborze temperatury ciepłej wody odpowiednio do potrzeb, akcentuje DHB wśród innych urządzeń tego typu. Pokrętło wyboru temperatury ciepłej wody zezwala na przypasowanie żądanej temperatury wody w punkcie poboru w zakresie ok. 35, 45, i 55 °C. Grzałka załącza się automatycznie, gdy natężenie przepływu osiągnie wartość potrzebną do uruchomienia. Zanurzone w wodzie i okryte miedzianym płaszczem elementy cieplne są szczególnie oporne na osadzanie się kamienia i choćby najmocniej zawapniona woda nie powoduje zarastania grzałek. Nie zmniejsza mocy cieplnej ani również trwałości urządzenia. Skrupulatne ustawienie temperatury pozwala na stanowczo ekonomiczną pracę oszczędzającą energię i pieniądze Użytkownika. Uniwersalna pokrywa dopasowana jest do konstrukcji nad albo pod punktem poboru wody. Urządzenie współpracuje bezpiecznie z instalacją wodną z miedzi, stali bądź materiałów sztucznych. Estetyczne wykonanie, funkcjonalność i bezpieczeństwo stosowania zezwala na montaż ogrzewacza DHB-STi w każdej aranżacji łazienki. Możliwość montażu nad i pod umywalką podwyższa efektowność urządzenia.

wykorzystanie: pasuje do zaopatrzenia w ciepłą wodę kilku punktów poboru, np. Jednoczesne zaopatrzenie, łazienki i kuchni. Ciśnieniowe, urządzenie do wykorzystywania z wszystkimi dostępnymi w handlu typowymi armaturami ciśnieniowymi.

WYPOSAŻENIE / KOMFORT: Elektronicznie sterowany ogrzewacz z technologią 2i. Utrzymuje stałą wartość temperatury, aż do maksymalnej mocy. Trzystopniowy wybór temperatury około 35°C, 45°C, 55°C. Obracana pokrywa urządzenia i panelu sterującego zapewnia wysoki komfort obsługi przy montażu ogrzewacza pod punktem poboru.

efektywnOŚĆ: Oszczędność do 20% energii i wody przez elektroniczne sterowanie mocy w technologii 2i. 2 czujniki gwarantują osiągnięcie wybranego poziomu temperatury. Dlatego zastosowana zostaje wyłącznie energia rzeczywiście potrzebna. Skutkiem tego jest wysoka produktywność energetyczna.

INSTALACJA PROFI-RAPID®: system instalacyjny dający oszczędność czasu i nieskomplikowany montaż. Prosta podmiana w miejsce wszystkich przystępnych ogrzewaczy wody. Łatwy montaż na ścianie: uniwersalna listwa montażowa ze zintegrowanym systemem równoważenia nierównych ścian i odchyłek wierconych otworów. Szybkie i uniwersalne podłączanie wody:
przystępne śrubowe podłączenia wody. Technologia podwójnych złączek ułatwia zamianę, natynkowo / podtynkowo, z odcięciem 3-drożnym. Nadaje się do rur z tworzyw sztucznych (przestrzegać zaleceń producenta). W dostawie ograniczniki przepływu przeróżnej wielkości. Nieskomplikowane podłączenie elektryczne: od góry lub od dołu. Stopień
ochrony IP 25 (strugoszczelny). Analiza błędów przez diody LED. Ścianka tylna i kompletny zespół konstrukcyjny zdejmowany jednym ruchem ręki.

BEZPIECZEŃSTWO: system cieplny odkrytej grzałki, nadaje się równocześnie do wody o obszernej, jak i niepokaźnej zawartości wapnia. Wielostopniowy system bezpieczeństwa posiada wyłącznik temperatury bezpieczeństwa, wyłączenia ciśnienia i elektroniczny system wykrywania pęcherzyków powietrza.

Główne atrybuty:

 • przystępne moce: 18, 21, 24, 27 kW
 • elektroniczne sterowanie mocy z technologią 2i zapewnia produktywność energetyczną i stałą temperaturę wody
 • dobór temperatury trzystopniowy, ok. 35, 45, 55 °C
 • szybką instalację gwarantuje system PROFI-RAPID®
 • elektroniczny system wykrywania pęcherzyków powietrza
 • obracana pokrywa urządzenia i panelu sterującego zagwarantuje wysoki komfort obsługi przy konstrukcji ogrzewacza pod punktem poboru

dane technologiczne:

 • Podłączenie elektryczne: 3/PE
 • Napięcie znamionowe: 400V
 • Prąd znamionowy: 39A
 • Zabezpieczenie elektryczne: 40A
 • Nastawy temperatur: 35, 45, 55oC
 • typ ochrony IP: IP 25
 • Moc: 27 kW
 • wymiary: 470x225x110 mm (wysokość x szerokość x głębokość)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.