Menu

But. anti-colic 320 girl

Cechy produktu
  • Producent MAM AKCESORIA 
Opis

 80% matek potwierdza mniejszą liczba kolek redukcję gazów i ulewania oraz pokaźniejszy spokój dziecka podczas karmienia. Opatentowane dno z funkcją odpowietrzania uniemożliwia tworzeniu się podciśnienia wewnątrz butelki Karmienie i napowietrzanie z butelką MAM Anti-Colic jest bliżej fizjologicznej normy niżeli w standardowych butelkach 94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki wykorzystaniu opatentowanego Jedwabistego silikonu MAM produkt przystępny w odcieniu: różowym Butelka 320ml Anti-Colic wyposarzona w smoczek na butelkę 4m+ szybki przepływ.

Butelka antykolkowa MAM Anti-Colic to innowacyjne rozwiązanie wśród gamy produktów wytworzonych z myślą o karmieniu dzieci. Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza.

zastrzeżony przez MAM system uszczelkowy w dnie butelki odprowadza nagromadzone w niej pęcherzyki powietrza, skutecznie uniemożliwiając kolce. Można myć na górnej półce w zmywarce (maks. 65° C) Sterylizacja parowa (elektryczna albo mikrofalowa), wygotowanie we wrzątku przez 5 minut lub w środku sterylizującym Samosterylizacja w kuchence mikrofalowej w 3 minuty Butelka jest wytworzona z polipropylenu (bez BPA czy BPS), który jest higieniczny, przystępny w umyciu i stosunkowo miękki Butelka posiada odkręcane dno i szeroką szyjkę, które upraszczają jej napełnianie i czyszczenie, a także specjalną osłonkę na smoczek, która zapobiega wypływaniu pokarmu.

Smoczek w butelce Anti-Colic został wytworzony z opatentowanego poprzez MAM jedwabistego silikonu™, który jest bardzo miękki i delikatny – zupełnie jak pierś mamy. Dlatego jest intuicyjnie uznany przez dzieci.

Butelka 320ml antykolkowa Jedwabisty Silikon od MAM przeznaczona jest już od 4 miesiąca....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.