Menu

But.niem.120 ml CANPOL 59/100 dekor.(BPA 0%) - - 1 szt.

Cechy produktu

  • Producent KASEM 
  • Pojemność 120 ml

Opis

CANPOL Butelka z nadrukiem SAFARI 120 ml 0%BPA – żyrafa, niebieskaOpis:Butelka CANPOL o pojemności 120 ml jest wykonana z polipropylenu, którynie zawiera BPA. Odporna na pęknięcia, bezpieczna, lekka i praktyczna,kolorowa.

Spełnia najwyższe wymagania jakości.W zestawie zawiera silikonowy okrągły smoczek antykolkowyo wolnym przepływie, dysk uszczelniający przekształcającybutelkę w pojemnik do przechowywani­a/zamrażania pokarmu orazszczelny kapsel zapobiegający rozlaniu zawartości podczastransportu.Rekomendowana dla dzieci od urodzenia.Wskazówki dotyczące prawidłowegoużywania:Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem butelkę i jej poszczególneelementy dokładnie umyj a następnie wysterylizuj w parowym lub elektrycznymsterylizatorze lub wygotuj we wrzącej wodzie.Zbyt długie gotowanie lub twarda woda mogą spowodować pojawienie sięosadu.

Po użyciu produkt dokładnie skontroluj. Przy pierwszych oznakachzużycia lub uszkodzenia nie używaj dalej produktu – należy wymienić go nanowy. Skontroluj, jeśli pokarm nie wycieka spod nakrętki.Jeżeli ogrzewasz pokarm w mikrofalówce, nie zapomnij, aby butelka byłaotwarta.Instrukcja obsługi smoczka:Przed pierwszym i każdym kolejnym użyciem umyj smoczek w ciepłej wodziei wysterylizuj w gorącej wodzie przez ok.

5 minut.Do dezynfekcji nie używaj żadnych środków chemicznych!Przed każdym użyciem skontroluj jakość smoczka, zwłaszcza po tym, jakdziecku wyrosną pierwsze ząbki.Sprawdź jakość smoczka poprzez dokładne rozciągnięcie go we wszystkichkierunkach.Nakrętki nie dokręcaj zbyt ciasno, ponieważ potem smoczek nie możepoprawnie działać.Z powodu higieny i bezpieczeństwa smoczek powinien zostaćwymieniony po dwóch miesiącach.Uwaga!

Ważne dla zdrowia i bezpieczeństwaTwojego dziecka!Nigdy nie używaj smoczka do karmienia jako smoczka uspokajającego.Nie zwiększaj lub nie rób dodatkowych otworów w smoczku – tym możeszgo uszkodzić.Nie zaleca się mycia butelek i smoczków w zmywarce, ponieważ środkiczyszczące mogą spowodować zniszczenie produktu.Długotrwałe i przedłużone ssanie płynów może spowodować uszkodzenieszkliwa zębów dziecka.Zawsze skontroluj temperaturę podawanego pokarmu.Nigdy nie pozostawiaj dziecka w czasie karmienia bez nadzoru.Produkt nie jest zabawką.

Przechowuj w miejscu niedostępnym dladzieci.Butelka spełnia wymagania:Postanowienie Parlamentu Europejskiego i Rady 1935/2004/EC – ogólnewymagania dla materiałów i przedmiotów przeznaczonych do kontaktuz żywnością,Dyrektywa 2002/72/EC,Dyrektywa komisji 90/128/EEC, 97/48/EEC (poprawka nr 90/128/EEC), EN14350–2 (943455) – Produkty do opieki nad dzieckiem – Akcesoria dopicia – Część 2: Wymagania i badania chemiczne 2,Rozporządzenie wykonawcze Komisji EU nr 321/2011, poprawka dorozporządzenia (EU) nr 10/2011, dotyczące ograniczenia stosowania bisfenoluA w plastikowych butelkach dla niemowląt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.