Menu

Butelka anti-colic 130ml girl

Cechy produktu

  • Producent MAM AKCESORIA 
  • Pojemność 130 ml

Opis

 Butelka MAM Anti-Colic pozwala dzieciom komfortowo pić w ich własnym tempie. Wzór karmienia i napowietrzania z butelką MAM Anti-Colic jest bliżej fizjologicznej normy niż w standardowych butelkach. 80% matek potwierdza zmniejszenie ilości kolek, redukcję gazów i ulewania i większy spokój dziecka podczas karmienia.

Butelka jest sprzedawana ze smoczkiem o wolnym przepływie pokarmu i jest asygnowana dla dzieci w wieku od 0+ miesięcy. 80% matek potwierdza mniejszą ilość kolek redukcję gazów i ulewania oraz większy spokój dziecka w trakcie karmienia.

opatentowane dno z funkcją odpowietrzania uniemożliwia tworzeniu się podciśnienia we wnętrzu butelki 94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki wykorzystaniu opatentowanego Jedwabistego silikonu MAM Butelka 130ml antykolkowa MAM dedykowana jest dla noworodka od pierwszych dni życia.

Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza. Butelka Mam 130ml Anti-Colic zaopatrzona w smoczek na butelkę 0+ wolny przepływ. Można myć na górnej półce w zmywarce (maks.

65° C) Sterylizacja parowa (elektryczna lub mikrofalowa), wygotowanie we wrzątku poprzez 5 minut lub w środku sterylizującym Samosterylizacja w kuchence mikrofalowej w 3 minuty Butelka jest tworzona z polipropylenu (bez BPA czy BPS), który jest higieniczny, nietrudny w umyciu i stosunkowo miękki Butelka ma odkręcane dno i szeroką szyjkę, które ułatwiają jej napełnianie i czyszczenie oraz specjalną osłonkę na smoczek, która uniemożliwia wypływaniu pokarmu.

Smoczek w butelce Anti-Colic został tworzony z opatentowanego poprzez MAM jedwabistego silikonu™, który jest nad wyraz miękki i delikatny – zupełnie jak pierś mamy. Dlatego jest instynktownie renomowany poprzez dzieci.

Butelka antykolkowa MAM Anti-Colic to postępowe rozwiązanie wśród gamy produktów tworzonych z myślą o karmieniu dzieci....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.