Menu

Butelka anti-colic 160 unisex

Cechy produktu
  • Producent MAM AKCESORIA 
Opis

 80% matek potwierdza mniejszą liczba kolek redukcję gazów i ulewania, a także obszerniejszy spokój dziecka podczas karmienia. Opatentowane dno z funkcją odpowietrzania uniemożliwia tworzeniu się podciśnienia wewnątrz butelki Karmienie i napowietrzanie z butelką MAM Anti-Colic jest bliżej fizjologicznej normy niż w charakterystycznych butelkach 94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki wykorzystaniu opatentowanego Jedwabistego silikonu MAM Butelka 160ml antykolkowa MAM asygnowana jest już dla noworodka.

Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza. Butelka PC 160ml Anti-Colic wyposarzona w smoczek na butelkę 0+ wolny przepływ. Butelka antykolkowa MAM Anti-Colic to postępowe rozwiązanie wśród gamy produktów wyprodukowanych z myślą o karmieniu dzieci.

Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza. Opatentowany przez MAM system uszczelkowy w dnie butelki odprowadza nagromadzone w niej pęcherzyki powietrza, wydajnie uniemożliwiając kolce.

Można myć na górnej półce w zmywarce (maks. 65° C) Sterylizacja parowa (elektryczna albo mikrofalowa), wygotowanie we wrzątku poprzez 5 minut albo we wnętrzu sterylizującym Samosterylizacja w kuchence mikrofalowej w 3 minuty Butelka jest wytwarzana z polipropylenu (bez BPA czy BPS), który jest higieniczny, przystępny w umyciu i stosunkowo miękki Butelka posiada odkręcane dno, a także szeroką szyjkę, które ułatwiają jej napełnianie i czyszczenie i specjalną osłonkę na smoczek, która zapobiega wypływaniu pokarmu.

Smoczek w butelce Anti-Colic został wytworzony z opatentowanego przez MAM jedwabistego silikonu™, który jest stanowczo miękki i delikatny – zupełnie jak pierś mamy. Dlatego jest instynktownie lubiany poprzez dzieci.

Butelka 160ml antykolkowa Jedwabisty Silikon do MAM asygnowana jest już dla noworodka. Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.