Menu

Butelka anti-colic 260 unisex

Cechy produktu

  • Producent MAM AKCESORIA 

Opis

 Butelka 260ml Anti-Colic zaopatrzona w smoczek na butelkę 2m+ przeciętny przepływ. Butelka pochodzi z opakowania zbiorczego bez kartonika. Oferta dotyczy butelki w kolorze: szarym 80% matek potwierdza mniejszą liczba kolek redukcję gazów i ulewania i obszerniejszy spokój dziecka podczas karmienia.

opatentowane dno z funkcją odpowietrzania zapobiega tworzeniu się podciśnienia wewnątrz butelki Karmienie i napowietrzanie z butelką MAM Anti-Colic jest bliżej fizjologicznej normy aniżeli w standardowych butelkach 94% dzieci akceptuje smoczek MAM dzięki wykorzystaniu zastrzeżonego Jedwabistego silikonu MAM Butelka 260ml antykolkowa MAM przeznaczona jest już dla noworodka.

Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza. Butelka antykolkowa MAM Anti-Colic to innowacyjne rozwiązanie wśród gamy produktów wytwarzanych z myślą o karmieniu dzieci.

Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza. Zastrzeżony poprzez MAM system uszczelkowy w dnie butelki odprowadza nagromadzone w niej pęcherzyki powietrza, skutecznie uniemożliwiając kolce.

Można myć na górnej półce w zmywarce (maks. 65° C) Sterylizacja parowa (elektryczna albo mikrofalowa), wygotowanie we wrzątku poprzez 5 minut lub w środku sterylizującym Samosterylizacja w kuchence mikrofalowej w 3 minuty Butelka jest tworzona z polipropylenu (bez BPA czy BPS), który jest higieniczny, przystępny w umyciu i stosunkowo miękki Butelka ma odkręcane dno i szeroką szyjkę, które usprawniają jej napełnianie i czyszczenie oraz specjalną osłonkę na smoczek, która uniemożliwia wypływaniu pokarmu.

Smoczek w butelce Anti-Colic został wytwarzany z opatentowanego przez MAM jedwabistego silikonu™, który jest wyjątkowo miękki i delikatny – zupełnie jak pierś mamy. Dlatego jest instynktownie ceniony poprzez dzieci.

Butelka 260ml antykolkowa Jedwabisty Silikon do MAM asygnowana jest już dla noworodka. Niemowlęta po nakarmieniu butelką Anti-Colic pozostają spokojne i zrelaksowane – ponieważ nie zasysają powietrza....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.