Menu

Butelka antykolkowa Herobottle Herobility 140ml - różowa 7350004050024

Cechy produktu

  • Producent Herobility 
  • Pojemność 140 ml

Opis

Poznaj butelkę antykolkową HeroBottle od Herobility! HeroBottle to nowy standard butelek dla niemowląt prosto ze Szwecji. Butelka jest wyposażona w podwójny system antykolkowy oraz oryginalny smoczek imitujący kształt piersi.

SZCZEGÓŁOWE dane: Podwójny system antykolkowy i owalny kształt smoczka konwencjonalny system antykolkowy, użytkowany w większości butelek jest oparte na tej samej zasadzie opracowanej poprzez Josepha W. Less w 1946 roku.

Polega ona na dodaniu do smoczka uzupełniającego otworu odpowietrzającego, który wytwarza równomierny przepływ, zapobiega powstawaniu próżni i połykaniu powietrza przez niemowlę podczas picia. Po 70 latach szwedzka producent Herobility wynalazła i opatentowała następną generację smoczków do butelek.

Smoczek HeroTeat w butelkach Herobility ma owalny zarys, dzięki któremu nieprzeciętnie dopasowuje się do ust dziecka. Przejście z karmienia piersią na karmienie butelką jest teraz istotnie łatwiejsze. Dzięki owalnemu kształtowi smoczka powietrze nie przedostaje się kącikami ust dziecka.

Eliminujemy w ten sposób całkowicie możliwość połykania powietrza, a przez to minimalizujemy ryzyko wystąpienia kolki, ślinienia i ulewania pokarmu w trakcie karmienia. Konwencjonalny wentylek odpowietrzający zapewnia równomierny przepływ płynów i zapobiega tworzeniu się próżni w butelce.

Smoczek HeroTeat dostępny jest w 4 rozmiarach, aby mógł towarzyszyć dziecku na każdym etapie rozwoju. Szczegółowy opis rozmiarów znajduje się u dołu strony. Przystępne przygotowanie mieszanki W tradycyjnych butelkach przygotowanie mieszanki mlecznej polega na zatkaniu palcem dziurki w smoczku i potrząsaniu butelką.

często kończy się to rozchlapaniem mleka, bałaganem, a także zatkaniem smoczka przez grudki nierozpuszczonego mleka modyfikowanego. Zatkany smoczek sprawia, że dziecko w czasie jedzenia połyka powietrze. Niepowtarzalna, szczelnie zakręcana przykrywka zamienia butelkę Herobility w shaker.

Sitko-mikser genialnie rozprowadza mieszankę mleczną uniemożliwiając powstaniu grudek i zatykaniu smoczka. Bez przeciekania i bałaganu. Szczelny pojemnik na przekąski Wszystkie butelki HeroBottle mają w zestawie pojemnik na mleko modyfikowane albo przekąski niezbędne w trakcie podróży i spaceru.

Pojemnik można podgrzewać w kuchence mikrofalowej i przechowywać w zamrażarce. Ma szczelnie zakręcaną nakrętkę, pasuje więc także do przechowywania płynów. Objętość 100 ml – akurat na dużą porcję mleka modyfikowanego.

Pojemniki można integrować ze sobą, a także przykręcić do dna butelki HeroBottle albo kubka niekapka HeroSippy. Mycie Butelki Herobility można myć w zmywarce. Nacięcia w dnie butelki odprowadzają nadmiar wody nagromadzonej podczas mycia.

kształt nad wyraz obszerny otwór w butelkach Herobility ułatwia napełnianie butelki oraz umożliwia jej precyzyjne umycie. Użyteczny kształt sprawia,nawet niewielkie dziecko nie będzie miało trudności z utrzymaniem butelki w rączkach.

Mieszaj odcienie! Produkty Herobility przystępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Komponenty butelek w rozmaitych kolorach można dowolnie integrować i kreować własne zestawy kolorystyczne. Możesz integrować ze sobą komponenty butelek HeroBottle, kubków niekapków HeroSippy oraz pojemników HeroStorage!

BPA FREE Butelki Herobility wykonane są z najwyższej jakości Polypropylenu PP i silikonu. Nie zawierają Bisfenolu A (BPA) ani Ftalanów (Phthalates). Wspieramy World Childhood Foundation Część dochodu z każdej sprzedanej butelki HeroBottle przekazujemy World Childhood Foundation (5 SEK, czyli ok.

2,5 PLN). Gwarancja 24 miesiące. Ta butelka sprzedawana jest ze smoczkiem w rozmiarze S. Pozostałe rozmiary do dokupienia oddzielnie: tabela rozmiarów smoczków HeroTeat wymiar S 0 m+ wolny przepływ płynów stosowny dla mleka matki lub mleka modyfikowanego wymiar M 2 m+ przeciętny przepływ płynów adekwatny dla mleka matki lub mleka modyfikowanego rozmiar L 4 m+ prędki przepływ płynów stosowny dla wszystkich rodzajów płynów rozmiar XL 6 m+ wyjątkowo szybki przepływ płynów optymalny dla wszelkich rodzajów płynów adekwatny dla gęstych płynów np.

kaszka Herobility - zobacz tutaj typowo zadawane pytania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.