Menu

Butelka antykolkowa Herobottle Herobility 340ml - niebieska 7350004050246

Cechy produktu

  • Producent Herobility 
  • Pojemność 340 ml

Opis

Poznaj butelkę antykolkową HeroBottle od Herobility! HeroBottle to nowy standard butelek dla niemowląt prosto ze Szwecji. Butelka jest zaopatrzona w podwójny system antykolkowy, a także specyficzny smoczek imitujący kształt piersi.

SZCZEGÓŁOWE informacje: Podwójny system antykolkowy i owalny zarys smoczka tradycyjny system antykolkowy, wykorzystywany w większości butelek jest oparte na tej samej zasadzie opracowanej poprzez Josepha W. Less w 1946 roku.

Polega ona na dodaniu do smoczka dopełniającego otworu odpowietrzającego, który formuje równomierny przepływ, uniemożliwia powstawaniu próżni i połykaniu powietrza przez niemowlę w trakcie picia. Po 70 latach szwedzka marka Herobility wynalazła i opatentowała następną generację smoczków do butelek.

Smoczek HeroTeat w butelkach Herobility ma owalny zarys, dzięki któremu perfekcyjnie dopasowuje się do ust dziecka. Przejście z karmienia piersią na karmienie butelką jest teraz pokaźnie łatwiejsze. Dzięki owalnemu kształtowi smoczka powietrze nie przedostaje się kącikami ust dziecka.

Eliminujemy w ten sposób kompletnie możliwość połykania powietrza, a przez to minimalizujemy ryzyko wystąpienia kolki, ślinienia i ulewania pokarmu podczas karmienia. Klasyczny wentylek odpowietrzający gwarantuje równomierny przepływ płynów i uniemożliwia tworzeniu się próżni w butelce.

Smoczek HeroTeat dostępny jest w 4 rozmiarach, aby mógł towarzyszyć dziecku na każdym etapie rozwoju. Szczegółowy opis wymiarów znajduje się na dole strony. Nietrudne przygotowanie mieszanki W klasycznych butelkach przygotowanie mieszanki mlecznej polega na zatkaniu palcem dziurki w smoczku i potrząsaniu butelką.

często kończy się to rozchlapaniem mleka, bałaganem, a także zatkaniem smoczka poprzez grudki nierozpuszczonego mleka modyfikowanego. Zatkany smoczek powoduje, iż dziecko w czasie jedzenia połyka powietrze. Specyficzna, szczelnie zakręcana przykrywka zamienia butelkę Herobility w shaker.

Sitko-mikser nadzwyczajnie rozprowadza mieszankę mleczną uniemożliwiając powstaniu grudek i zatykaniu smoczka. Bez przeciekania i bałaganu. Szczelny pojemnik na przekąski Wszystkie butelki HeroBottle mają w komplecie pojemnik na mleko modyfikowane albo przekąski konieczne podczas podróży i spaceru.

Pojemnik można podgrzewać w kuchence mikrofalowej i przechowywać w zamrażarce. Posiada szczelnie zakręcaną nakrętkę, pasuje więc także do przechowywania płynów. Objętość 100 ml – akurat na dużą porcję mleka modyfikowanego.

Pojemniki można integrować ze sobą i przykręcić do dna butelki HeroBottle albo kubka niekapka HeroSippy. Mycie Butelki Herobility można myć w zmywarce. Nacięcia w dnie butelki odprowadzają nadmiar wody nagromadzonej podczas mycia.

kształt szczególnie obfity otwór w butelkach Herobility usprawnia napełnianie butelki i pozwala na jej skrupulatne umycie. Funkcjonalny kształt powoduje,nawet niewiele znaczące dziecko nie będzie miało trudności z utrzymaniem butelki w rączkach.

Mieszaj odcienie! Produkty Herobility dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Części butelek w rozmaitych kolorach można dowolnie łączyć i tworzyć własne zestawy kolorystyczne. Możesz konsolidować ze sobą elementy butelek HeroBottle, kubków niekapków HeroSippy, a także pojemników HeroStorage!

BPA FREE Butelki Herobility tworzone są z najwyższej jakości Polypropylenu PP, a także silikonu. Nie zawierają Bisfenolu A (BPA) ani Ftalanów (Phthalates). Wspieramy World Childhood Foundation Część dochodu z każdej sprzedanej butelki HeroBottle przekazujemy World Childhood Foundation (5 SEK, czyli ok.

2,5 PLN). Gwarancja 24 miesiące. Ta butelka sprzedawana jest ze smoczkiem w wymiarze L. Pozostałe rozmiary do dokupienia oddzielnie: tabela rozmiarów smoczków HeroTeat wymiar S 0 m+ wolny przepływ płynów adekwatny dla mleka matki albo mleka modyfikowanego wymiar M 2 m+ średni przepływ płynów stosowny dla mleka matki albo mleka modyfikowanego wymiar L 4 m+ szybki przepływ płynów optymalny dla wszelkich rodzajów płynów wymiar XL 6 m+ szczególnie szybki przepływ płynów adekwatny dla wszelkich rodzajów płynów adekwatny dla gęstych płynów np.

kaszka Herobility - zobacz tutaj najczęściej zadawane pytania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.