Menu

Butelka Dumbo FC+ 300 ml smoczek silikon M 6-18m NUK

Cechy produktu
  • Producent NUK 
  • Pojemność 300 ml
Opis

Butelka NUK First Choice+: • wyjątkowo miękki smoczek dostosowany do kształtu jamy ustnej • testowana w szpitalach - dla trafnego łączenia karmienia piersią i butelką* • antykolkowy system odpowietrzania pomaga zapobiegać kolce • komfortowa do napełniania i czyszczenia - obfity otwór butelki • wytworzona z polipropylenu (PP), pojemność 300 ml, nie zawiera bisfenolu A (BPA) • silikonowy smoczek, wymiar 6-18 miesięcy, M (do mleka modyfikowanego) Opracowane na podstawie naturalnego modelu Butelki First Choice+ wyposażone są w innowacyjne smoczki First Choice+, które są stanowczo zbliżone do kształtu brodawki sutkowej mamy w czasie karmienia.

dzięki czemu nie tylko wspierają zdrowy rozwój jamy ustnej dziecka, lecz także są niezwykle prawidłowo akceptowane poprzez dzieci. Ich ulepszony odpowietrzacz zapewnia naturalny wypływ pokarmu i obniża ryzyko kolki.

Wszystko to powoduje, że butelki First Choice+ to gwarancja spokojnego karmienia dla Ciebie i Twojego dziecka, także wtedy gdy chcesz łączyć karmienie piersią i butelką. Butelka NUK First Choice+ - adekwatne łączenie karmienia piersią i butelką* • spokojne karmienie butelką, tak jak przy piersi mamy • bardzo prawidłowo akceptowana przez dzieci karmione piersią • naturalny zarys smoczka wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej dziecka • antykolkowy system odpowietrzania pomaga zapobiegać kolce Smoczki First Choice+ Jednym z argumentów za karmieniem piersią, oprócz nieprzeciętnego składu mleka mamy, jest także to, że pierś mamy perfekcyjnie dopasowuje się do jamy ustnej dziecka.

To dlatego smoczek NUK First Choice+ ma asymetryczny zarys, tak jak brodawka sutkowa matki w czasie karmienia. Dzięki czemu trafnie dopasowuje się do jamy ustnej dziecka, a język ma wystarczająco dużo miejsca, by naturalnie poruszać się w trakcie ssania.

pozwala na to dziecku ćwiczenie szczęki oraz wspiera zdrowy rozwój jamy ustnej, warg i języka. Smoczki First Choice+ mają w dodatku spore oparcie dla warg oraz są wyjątkowo miękkie, co zagwarantuje odczucie karmienia jak najszczególniej zbliżone do karmienia piersią.

Wszystko to sprawia, że smoczki te są bardzo dobrze akceptowane poprzez dzieci karmione piersią, a więc nieprzeciętnie sprawdzają się, gdy chce się zespajać karmienie piersią i butelką – co zostało udowodnione w badaniach.* Tak jak wszystkie smoczki NUK, smoczki First Choice+ są zaopatrzone w antykolkowy system odpowietrzania, który tutaj został jeszcze udoskonalony, dzięki temu gwarantuje naturalny wypływ pokarmu, a dziecko może ssać bez połykania powietrza, co obniża ryzyko kolki.

Butelki do karmienia NUK First Choice+ z tworzywa są wykonane z niezwykle lekkiego i wytrzymałego polipropylenu (PP). Ich wyprofilowany zarys sprawia,doskonale pasują do ręki równocześnie mamy, jak i dziecka.

Butelki są nietłukące i mogą być umieszczane w zamrażarce. Ich użyteczny obfity otwór usprawnia napełnianie i czyszczenie. * Potwierdzone w badaniach klinicznych: Moral et al. BMC Paediatrics 2010, 10:6.

Smoczki silikonowe NUK tworzone są z wysokiej jakości tworzywa. Silikon jest nietrudny do czyszczenia i wyjątkowo wytrzymały na wysokie temperatury. Nie zmienia się choćby pod wpływem bezpośredniego światła ani w kontakcie tłuszczem zawartym w pokarmie.

Silikon można wygotowywać, jest wolny od destrukcyjnych substancji, neutralny w zapachu i smaku, klarowny i ma gładką powierzchnię.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.