Menu

Butelka NUK FC+ 300 ml smoczek lateks M (0-6m) z czujnikiem temperatury

Cechy produktu

  • Producent NUK 
  • Pojemność 300 ml

Opis

 Butelka NUK First Choice + 300ml 0-6m M Z Czujnikiem Temperatury Od wielu lat butelki NUK First Choice są najczęściej wybierane ze względu na to, iż karmienie nimi jest jak najszczególniej zbliżone do karmienia piersią.

świeże smoczki NUK First Choice+ są jednak jeszcze bardziej zbliżone do natury - żeby dziecko czuło się tak, jakby ssało pierś mamy i by zapewnić zdrowy rozwój szczęki dziecka. Parametry: komfortowa do trzymania, napełniania, komfortowa do trzymania, napełniania,czyszczenia i przechowywania smoczek do butelki First Choice+ (wyjątkowo miękki smoczek dopasowany do kształtu jamy ustnej) antykolkowy system odpowietrzania pomaga uniemożliwiać kolce tworzona z wytrzymałego polipropylenu (PP) objętość 300ml nie zawiera gromadzi bisfenolu A (BPA) silikonowy smoczek 0-6m M (do mleka modyfikowanego) Wskaźnik temperaturyposiadać pewność, iż pokarm podawany niemowlęciu nie będzie zbyt gorący, butelka NUK First Choice+ posiada wskaźnik temperatury NUK.Wskaźnik wygląda jak termometr i jest umieszczony między kreskami podziałki.

Wskaźnik zmienia odcień pod wpływem zmiany temperatury zawartości butelki. Jeżeli pokarm jest zbyt gorący, wskaźnik zmieni kolor z niebieskiego na biały. Pokarm powinien być podawany niemowlęciu w temperaturze ciała (37°= odcień błękitny).

Szerszy otwór butelki znaczny otwór butelki oznacza, że można jej używać ze smoczkiem NUK First Choice i First Choice+ i sprawia, iż butelka jest nietrudna do napełniania i czyszczenia. Smoczek do butelki NUK First Choice+ - najmocniej naturalny smoczek dla Twojego dziecka Smoczek do butelki NUK First Choice+ pozwala dziecku na spokojne picie, prawie tak jak przy piersi mamy.

Smoczek ten, który ma kształt adekwatny dla rozwoju szczęki dziecka, ma specjalną miękką strefę i ulepszony system odpowietrzania NUK Air System. Jest on wyjątkowo korzystnie akceptowany poprzez dzieci i bardzo korzystnie sprawdza się w przypadku łączenia karmienia piersią i butelką.

Butelki NUK First Choice+ są tworzone z wysokiej jakości polipropylenu, który jest istotnie wytrzymały i pasuje także do zamrażania. Od wielu lat butelki NUK First Choice są z zasady wybierane ze względu na to, iż karmienie nimi jest jak najistotniej zbliżone do karmienia piersią.

świeże smoczki NUK First Choice+ są jednak jeszcze bardziej zbliżone do natury - żeby dziecko czuło się tak, jakby ssało pierś mamy i żeby zapewnić zdrowy rozwój szczęki dziecka....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.