Menu

Butelka samosterylizująca silikonowa Lovi 250 ml | U NAS SKOMPLETUJESZ CAŁĄ WYPRAWKĘ | SZYBKA WYSYŁKA

Cechy produktu
  • Producent CANPOL 
  • Pojemność 250 ml
Opis

Butelka samosterylizująca silikonowa Lovi 250 ml

Sterylizacja w 90 sekund
Specjalnie zaprojektowany kapsel pozwala, przy użyciu kuchenki mikrofalowej, wysterylizować butelkę i wszystkie jej części składowe w zaledwie 90 sekund. Wystarczy wlać do kapsla odpowiednią ilość wody, włożyć do niego nakrętkę i smoczek z założonym uchwytem, skonsolidować z butelką (poprzez zakliknięcie) i wstawić do optymalnie nastawionej kuchenki mikrofalowej. Po chwili butelka jest gotowa do karmienia. Zaopatrzona w smoczek energiczny do podawania mleka mamy, nie kolidujący z karmieniem piersią - nie zaburza odruchu ssania*, nie zniechęca do ssania piersi, które jest najkorzystniejszą formą żywienia niemowlęcia. Kompatybilna z laktatorami Prolactis i Protect. Teraz z nowym systemem odpowietrzania SUPER vent.

właściwości butelki samosterylizującej LOVI:

  • szybka sterylizacja w kuchence mikrofalowej
  • ochrona odruchu ssania*
  • zachowanie rytmu ssania*
  • aktywna praca mięśni warg i języka*
  • dobra koordynacja ssania, połykania i oddychania*

Kapsel do sterylizacji w kuchence mikrofalowej - Do kapsla należy wlać odpowiednią ilość wody, umieścić w nim wszystkie części, przykryć butelką i umieścić w kuchence mikrofalowej na 90 sekund.

Dynamiczny smoczek - Smoczek zbudowany z niejednorodnych warstw silikonu: cienkiej końcówki i twardej podstawy. Końcówka smoczka wyprodukowana z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Dziecko musi się natrudzić w trakcie pobierania pokarmu ze smoczka. Twarda podstawa z grubszej warstwy silikonku zezwala na stabilne, spore ułożenie warg na smoczku.

Profilowany zarys butelki - upraszcza prawidłowe trzymanie butelki w bezpiecznej pozycji.

Pojemnik na pokarm - starczy wymienić smoczek na załączony dysk uszczelniający i butelka zmienia się w pojemnik do przechowywania pokarmu.

W pakiecie:
butelka LOVI
dynamiczny smoczek LOVI – 150 ml mini (0m+), 250 ml mini (poprzednia wersja) lub wolny (3m+) (butelka SUPERvent),
sprężysty dysk uszczelniający
nakrętka
kapsel do sterylizacji w kuchence mikrofalowej
szczypce
kubeczek do pojenia

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.