Menu

Butelka szklana Diamond Glass 150 ml Botanic Lovi

Cechy produktu
  • Producent Lovi 
  • Pojemność 150 ml
Opis

Butelka szklana LOVI z dynamicznym smoczkiem jest bezpieczna dla karmienia piersią. Nie zaburza odruchu ssania. Jest tworzona z wysokiej jakości naturalnego ascetycznca: szkła borowo-krzemowego (BPA 0%). Jest wyjątkowo trwała i wytrzymała na zarysowania.

zagwarantuje wysoki poziom higieny i długo trzyma ciepło pokarmu. Nadaje się do wszelkich laktatorów LOVI. - przychylna naturze - trwała i higieniczna - długo utrzymuje ciepło pokarmu - bezpieczna dla karmienia piersią (nie zaburza odruchu ssania) - z naturalnego, zdrowego ascetycznca: szkła borowo-krzemowego (BPA 0%) - Naturalny ascetyczniec (szkło) Trwałe i lekkie szkło boro-krzemowe pozwala dłużej zachować temperaturę pokarmu.

Jest nietrudne do utrzymania w czystości, genialnie przeźroczyste i w pełni odnawialne. Jest odporne na wahania temperatur (mrożenie, gotowanie). - Dynamiczna końcówka smoczka - Twarda, obszerna, profilowana podstawa - System antykolkowy SUPER vent - Pojemnik na pokarm - Kubeczek do pojenia - Nie do wykorzystywania w zmywarce Nie do użytku w zmywarce - Do użytkowania w mikrofali Do użytkowania w mikrofali - Do wykorzystania w sterylizatorze Do korzystania w sterylizatorze - Można polewać wrzącą wodą Można polewać wrzącą wodą - Można dezynfekować we wrzącej wodzie Można dezynfekować we wrzącej wodzie CA 74/105

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.