Menu

butelka szklana szerokootworowa 240 ml yellow / pink crown, beaba

Cechy produktu

  • Producent Beaba 
  • Pojemność 240 ml

Opis

Szklana butelka o pojemności 240 ml francuskiej firmy BEABA. Wyjątkowo trwała i oporna, nie niszczy się, nawet przy długookresowym stosowaniu, dobrze znosi podgrzewanie do wysokich temperatur i chłodzenie.

Jest mocna, jednostajna, a jej użyteczny kształt lepszy uchwyt osobie karmiącej. Dzięki szerokiej szyjce i osłonce z kołnierzem, butelka jest nieskomplikowana w czyszczeniu. Różowa nakrętka mocująca smoczek oraz pasujące do niej wieczko bronią zawartość przed rozlaniem się.

Na zewnętrznej powierzchni butelki znajduje się dwukolorowa, różowa i żółta grafika z motywem koron. Naczynie można myć ręcznie, w zmywarce i sterylizować. Do butelki można dokupić smoczki w trzech wariantach przepływu – wolnym, szybkim i nad wyraz prędkim, dopasowane do wieku dziecka i gęstości posiłku.Do tego artykułu możesz dobrać inny od BEABA w tej samej gamie kolorystycznej.

Wiek: 0m+ Materiał: szkło, BPA free wymiary: 60 x 60 x 180 mm objętość: 240 ml Waga: 235 gr Francuska marka Beaba powstała w 1989 roku, żeby wspierać rodziców na każdym etapie rozwoju ich dziecka. Jej celem jest ciągłe poszukiwanie najwygodniejszych, najmocniej prekursorskich i najskuteczniej ułatwiających życie rozwiązań.

najmocniejszą stroną producenta są jej twórcy – eksperci w swych dziedzinach: projektanci, inżynierowie i naukowcy – to oni starają się odpowiedzieć na zapotrzebowania rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale przy tym funkcjonalnych i nieskomplikowanych w obsłudze.

Mamy na całym świecie uwielbiają Beaba właśnie za to, że je rozumie oraz za postępowy design i lubiane, stonowane kolory.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.