Menu

CANPOL 35/222 Butelka szerokootworowa antykolkowa EasyStart- Toys 300ml niebieski sam.

Cechy produktu

  • Producent CANPOL BABIES 
  • Pojemność 300 ml

Opis

Antykolkowa butelka EasyStart EXOTIC ANIMALS jest lekka, trwała i transparentna. Została wyprodukowana z bezpiecznego polipropylenu wolnego od BPA. Posiada silikonowy smoczek 12m+ przypominający kształtem pierś mamy.

dzięki czemu przystępne łączenie karmienia piersią i butelką. Jest wyposażona w efektywny system antykolkowy. Ma pojemność 300ml. BPA free BPA free Proponowany wiek 12+ Proponowany wiek 12+ Do korzystania w mikrofali Do stosowania w mikrofali Nie używać w zmywarce Nie używać w zmywarce Smoczek z bezpiecznego i delikatnego silikonu.

Skuteczny zaworek antykolkowy uniemożliwia powstawaniu pęcherzyków powietrza w pokarmie, redukuje kolkę, nadmierne odbijanie i gromadzenie gazów. Upraszcza łączenie karmienia piersią i butelką, kształt zbliżony do kształtu piersi.

Profilowany kształt gwarantuje poprawne trzymanie butelki podczas karmienia. Znaczny otwór ułatwia przygotowywanie pokarmu i mycie butelki. Czytelna i dokładna skala, zezwala na prędkie przygotowanie pokarmu.

Butelka z bezpiecznego, progresywnego materiału jest lekka i przejrzysta. Kompatybilna z laktatorami Canpol babies. CA 35/222BLU

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.