Menu

Canpol, Butelka niemowlęca, szerokootworowa, antykolkowa, 35/221, zielona, 240ml - Długi termin ważności! DARMOWA DOSTAWA od 39,99zł do 2kg!

Cechy produktu

  • Producent CANPOL 
  • Pojemność 240 ml

Opis

CANPOL, Butelka niemowlęca, szerokootworowa, antykolkowa, 35/221, zielona, 240ml

Najnowsza, super przezroczysta butelka wytwarzana z najwyższej jakości polipropylenu. Jest trwała i bezpieczna - spełnia najwyższe normy jakości.
Nowy zawór antykolkowy:
zezwala na bezproblemowe odpowietrzanie smoczka, ograniczając ryzyko wystąpienia kolki. Zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza w pokarnie, redukuje kolkę, nadmierne odbijanie i gromadzenie gazów.
kształt smoczka zbliżony do piersi mamy:
Smoczek z bezpiecznego i finezyjnego silikonu, przypomina kształtem pierś matki, upraszcza łączenie karmienia piersią i butelką.
wielki otwór i trwała, precyzyjna skala:
proste i szybkie przygotowanie mleka
Nowa, najwyższa jakość bezkompromisowca (PP):
zapewnia krystaliczność, odporność i bezpieczeństwo (BPA 0%) butelki. Wyprofilowany kształt butelki gwarantuje komfort karmienia.
Standardowo zaopatrzona w antykolkowy smoczek silikonowy o przepływie wolnym 3-6 m+
Butelki są kompatybilne z laktatorem elektrycznym i manulanym EasyStart. Możliwość bezpośredniego odciągania pokarmu do butelki ułatwia bezpieczne karmienie dziecka świeżo odciągniętym mlekiem mamy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.