Menu

Herobility - butelka antykolkowa heroecobottle - różowa, 320 ml

Cechy produktu

  • Producent Herobility 
  • Pojemność 320 ml

Opis

HeroEcoBottle – nowa, najlepsza butelka antykolkowa od Herobility! Produkty przychylne dla środowiska to niewątpliwie produkty przyszłości, w której smog, efekt cieplarniany i dziura ozonowa to jedynie dawne wspomnienia i niespełnione scenariusze.

Już teraz wybierając właśnie takie wyroby można przyczynić się do przyspieszenia tej przyszłości, jak też szerokiego polepszenia teraźniejszości dla siebie i swojego dziecka. Butelki do picia dla dzieci HeroEcoBottle od producenta Herobility są właśnie takim produktem – wytworzonym od początku do końca z zamysłem zmniejszenia „śladu węglowego" zostawianego na naszej planecie.

wykonana z materiałów takich jak szkło oraz bioplastik bazujący na kukurydzy, butelka Herobility podlega procesowi biodegradacji, jak ponadto jest adekwatna do poddania procesowi recyklingu. Sam cykl produkcji w dodatku nie przyczynia się do rozwoju efektu cieplarnianego, gdyż firma butelek dla dzieci Herobility za każdy sprzedany artykuł z linii Eco-line sadzi jedno drzewo celem wyrównania poziomu CO2 wyprodukowanego w trakcie jej tworzenia.

Jeżeli chodzi o sam artykuł, butelki bezkolkowe dla niemowląt są nie tylko stosowne dla środowiska,w dodatku nad wyraz komfortowe w użytkowaniu. Silikonowa osłonka chroni szkło przed stłuczeniem, a także zapewnia stosowny chwyt drobnym i dużym rączkom.

Zakrętka perfekcyjnie nadaje się do butelki do picia dla dzieci – budowa całości natomiast umożliwia rozdrobnienie mleka modyfikowanego przed nałożeniem smoczka, dzięki temu nie zatka się on później niedużymi, nie do końca rozmieszanymi grudkami.

wyjątkowo obszerny otwór butelki dziecięcej Herobility ułatwia czyszczenie i napełnianie, a to stanowczo pomaga rodzicom w rutynowych ich zmaganiach. SZCZEGÓŁOWE dane: Podwójny system antykolkowy. Mieści podobny system co inne butelki dla niemowląt antykolkowe polegający na umieszczeniu uzupełniającego wentylka w smoczku oraz nowoczesny, przylegający do kącików ust dziecka zarys smoczka wyjątkowy dla produktów Herobility, który w dodatku uniemożliwia połykaniu powietrza.

Butelka sprzedawana ze smoczkiem w rozmiarze L, odpowiednim dla dzieci od 4 miesięcy. Smoczek ten proponuje prędki przepływ płynów. Szklana butelka do karmienia dopasowana do mleka matki oraz mleka modyfikowanego.

Jeżeli więc konieczna jest Wam butelka na wodę dla dziecka będąca w 100% zgodna z zamysłem ochrony środowiska albo butelka antykolkowa o najkorzystniejszych opiniach wielu zadowolonych rodziców, HeroEcoBottle jest ewidentnie produktem stworzonym wręcz dla Was.

przejrzyjcie ponadto inne naczynia dla dzieci i niemowląt producenta Herobility – z pewnością wśród nich wynajdziecie najwyżej jakości produkty, które z pewnością pomogą w tym jakże trudnym zadaniu, jakim jest wychowywanie malucha.

Ta butelka sprzedawana jest ze smoczkiem w rozmiarze L. Pozostałe rozmiary do dokupienia oddzielnie: tabela rozmiarów smoczków HeroTeat wymiar XS 0 m+ wolny przepływ płynów odpowiedni dla mleka matki lub mleka modyfikowanego - specjalny mniejszy wymiar wymiar S 0 m+ wolny przepływ płynów trafny dla mleka matki albo mleka modyfikowanego rozmiar M 2 m+ średni przepływ płynów stosowny dla mleka matki albo mleka modyfikowanego rozmiar L 4 m+ szybki przepływ płynów odpowiedni dla wszelkich rodzajów płynów rozmiar XL 6 m+ bardzo prędki przepływ płynów optymalny dla wszelkich rodzajów płynów odpowiedni dla gęstych płynów np.

kaszka Nowa, organiczna linia produktów Herobility powstała z myślą o ochronie naszej planety Produkty z kolekcji Eco-line są wytworzone z tworzywa na bazie kukurydzy. Dlaczego? Ta roślina przyczynia się do absorbcji CO2 krążącego w ziemskiej atmosferze, przez co hamuje rozwój efektu cieplarnianego.

W procesie produkcji części jadalne są separowane od bioodpadów, które my przekształcamy w bioplastik. Dzięki czemu finalny artykuł, który kupujesz, podlega procesowi biodegradacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.