Menu

Herobility - butelka antykolkowa heroecobottle - szara, 220 ml

Cechy produktu

  • Producent Herobility 
  • Pojemność 220 ml

Opis

Poznaj najlepszą butelkę antykolkową w rankingu setek zadowolonych rodziców, HeroEcoBottle! najlepsze butelki dla dzieci – co je znamionuje? głównie łatwość ich użytkowania przez maluchów – w końcu nie mają one jeszcze tak poprawnie rozwiniętej motoryki, a każde pozornie proste zadanie może być dla nich niezwykle nieprzystępnym wyzwaniem.

Ważne jest także, by jedynie pomagały, a nie szkodziły. Tańsze butelki dla noworodków i niemowląt posiadają tendencję do wywoływania kolek, które są bardzo złym przeżyciem równocześnie dla malucha, jak i dla rodzica.

dobrze jest ponadto gdy naczynia dla dzieci są zgodne ze środowiskiem - w końcu jego ochrona pozwala lepszą przyszłość, a jej zapewnienie powinno być faktycznym priorytetem każdego rodzica. Właśnie taką najkorzystniejszą butelką dla noworodka jest HeroEcoBottle.

wykonana na bazie szkła i silikonu, może być poddana pełnemu recyklingowi, a co z tego wynika – nie jest ona krzywdząca dla środowiska. Firma zadbał dodatkowo, aby wszystkie antykolkowe butelki –, a także inne produkty linii Eco-line – nie wprowadzały uzupełniającego CO2 do atmosfery, dlatego również po ich sprzedaży marka Herobility sadzi jedno drzewo, wyrównując tym samym spowodowany poprzez siebie ubytek.

Materiały te nie są jednak jedynie naturalne – pozwalają także maluchowi na komfortowe stosowanie butelki, niezależnie od wielkości rączek. Szkło jest zabezpieczone przed stłuczeniem za pomocą uzupełniającej silikonowej osłony, dzięki czemu maluch jest w pełni bezpieczny podczas karmienia.

Butelka na kolki HeroEcoBottle ma również zaimplementowany podwójny system antykolkowy. Pierwszy system jest dość powszechnie wykorzystywany i wszystkie najlepsze butelki do karmienia z niego korzystają – mowa tu mianowicie o dodatkowym wentylku w smoczku, który uniemożliwia powstawaniu próżni w butelce, a także uniemożliwia połykaniu powietrza odpowiedzialnego za kolki.

Tutaj jednak ochrona antykolkowa się nie kończy – HeroEcoBottle wykorzystuje także specjalnie wyprofilowany smoczek przylegający do ust dziecka, który w pełni uniemożliwia połykaniu powietrza kącikiem ust.

Połączenie obu systemów sprawia, iż karmienie noworodka butelką jest całkowicie bezpieczne, a ryzyko kolki realnie zminimalizowane. SZCZEGÓŁOWE dane: Podwójny system antykolkowy, na którym bazuje butelka antykolkowa ma opinie jednego z najkorzystniejszych na rynku.

Bazuje ona na specjalnie wyprofilowanym smoczku, a także dodatkowym wentylku powietrza, które zapobiegają połykaniu powietrza poprzez malca. Butelka sprzedawana ze smoczkiem w rozmiarze M, odpowiednim dla dzieci od 2 miesięcy.

Smoczek ten proponuje średni przepływ płynów. Szklana butelka do karmienia dostosowana do mleka matki i mleka modyfikowanego. HeroEcoBottle to najlepsze butelki dla niemowląt antykolkowe, jakie można otrzymać na rynku - przekonajcie się sami!

Ta butelka sprzedawana jest ze smoczkiem w wymiarze M. Pozostałe wymiary do dokupienia oddzielnie: tabela rozmiarów smoczków HeroTeat rozmiar XS 0 m+ wolny przepływ płynów stosowny dla mleka matki albo mleka modyfikowanego - specjalny mniejszy wymiar rozmiar S 0 m+ wolny przepływ płynów optymalny dla mleka matki albo mleka modyfikowanego wymiar M 2 m+ przeciętny przepływ płynów adekwatny dla mleka matki albo mleka modyfikowanego wymiar L 4 m+ prędki przepływ płynów odpowiedni dla wszelkich rodzajów płynów rozmiar XL 6 m+ wyjątkowo szybki przepływ płynów adekwatny dla wszystkich rodzajów płynów optymalny dla gęstych płynów np.

kaszka Nowa, organiczna kolekcja produktów Herobility jest powstała z myślą o ochronie naszej planety Produkty z linii Eco-line są produkowane z tworzywa na bazie kukurydzy. Dlaczego? Ta roślina przyczynia się do absorbcji CO2 krążącego w ziemskiej atmosferze, przez co hamuje rozwój efektu cieplarnianego.

W procesie produkcji części jadalne są separowane od bioodpadów, które my przekształcamy w bioplastik - dzięki czemu finalny produkt, który kupujesz, podlega procesowi biodegradacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.