Menu

ORO-168

Cechy produktu

  • Producent Oromed 
  • Miejsce pomiaru nadgarstek 

Opis

 OROMED DBAJ O ZDROWIE! szczególnie dokładny cyfrowy ciśnieniomierz nadgarstkowy z funkcją wykrywania objawów arytmii serca i z trzema niezależnymi kanałami pamięci ORO-168 + ETUI + BATERIE ORO-MED ORO-168 jest to w pełni automatyczny aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek.

Aparat jest prosty w użyciu i idealnie pasuje do wykonywania rutynowych pomiarów. Obszerny wyświetlacz usprawnia odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego oraz tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Najważniejsze atuty urządzenia: samoczynny, pomiar na nadgarstku Funkcja rozpoznawania arytmii serca (IHB) znaczny wyświetlacz cyfrowy produkt testowany klinicznie technologia Fuzzy Logic skrupulatność: +/- 3 mmHg Zakres pomiarowy ciśnienia: 20 - 280 mmHg Zakres pomiarowy tętna: 40 - 199 uderzeń/minutę Wskaźnik klasyfikacji wyniku pomiaru ciśnienia wg.

WHO Trzy indywidualne obszary pamięci (dla trzech osób) Zapamiętuje 3 x 40 ostatnich wyników Funkcja daty i godziny Zasilanie: 2 baterie AAA 1,5V Oszczędność baterii - funkcja wyłączania się po 1 minucie 1 - przystępny pomiar - za pomocą jednego przycisku 2 - Wykrywanie Arytmi i - Wykrywanie objawów arytmii serca 3 - Wykrywanie Nadciśnienia - klasyfikacja poziomu ciśnienia krwi wg.

Światową Organizacji Zdrowia 1 - DO POMIARÓW W PODRÓŻY 2 - DO POMIARÓW W DOMU 3 - DO POMIARÓW W GABINECIE LEKARSKIM Ciśnieniomierze są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w URZĘDZIE REJESTRACJI artykułÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I produktÓW BIOBÓJCZYCH.

OROMED ORO-168 jest to całkowicie zautomatyzowany aparat do pomiaru ciśnienia krwi i tętna zakładany na nadgarstek. Aparat jest prosty w użyciu i wyśmienicie nadaje się do wykonywania powszednich pomiarów.

wielki wyświetlacz usprawnia odczyt ciśnienia skurczowego, rozkurczowego, a także tętna po zakończeniu każdego pomiaru. Poziom ciśnienia powietrza w mankiecie jest programowany samoczynnie, zgodnie z indywidualnym ciśnieniem skurczowym (systolicznym) pacjenta.

dodatkowo zastosowana pamięć pozwala na przechowywanie maksymalnie 3x40 ostatnich wyników pomiarów co jest niezwykle komfortowe dla 3 użytkowników, którzy chcą regularnie kontrolować i obserwować swoje ciśnienie.

Ciśnieniomierz nadgarstkowy ORO-168 jest nieduży i nietrudny do przenoszenia co powoduje,genialnie pasuje do stosowania w domu i w podróży. Pomiary ciśnienia realizowane tym aparatem są równorzędne z pomiarami wykonywanymi przez wykwalifikowanych pracowników służby zdrowia z zastosowaniem konwencjonalnego mankietu i stetoskopu metodą osłuchową.

Pod warunkiem dokonywania pomiaru w adekwatnej pozycji ciała i ręki. Ciśnieniomierz ORO-168 jest broniony programem gwarancyjnym obejmującym wady produkcyjne. Informacje techniczne: całkowicie automatyczny, prosty pomiar na nadgarstku za pomocą jednego przycisku szybki i wyjątkowo precyzyjny pomiar namierza objawy arytmii serca (IHB) wsk...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.