Menu

SUFITOWA CZUJKA PIR AQUA-RING-S SATEL

Cechy produktu
  • Producent SATEL 
Opis

czujnik ruchu sufitowy AQUA Ring S AQUA Ring S to cyfrowa pasywna czujka podczerwieni w owalnej obudowie, dedykowana do montażu sufitowego. Doskonale sprawdzi się ona w miejscach, gdzie montaż na ścianie jest utrudniony lub wręcz niemożliwy, np.

w pomieszczeniach z w pełni przeszklonymi ścianami albo witrynami. Można użyć ją także w pomieszczeniu o pokaźnej powierzchni, gdyż z racji swojej konstrukcji zezwala na ochronę pokaźnego obszaru. AQUA Ring S zaopatrzona jest w podwójny pyroelement i cyfrowy algorytm detekcji ruchu, dzięki temu cechuje się prawidłową opornością na zakłócenia i obecność fałszywych alarmów.

Trzystopniowa regulacja czułości umożliwia przypasowanie charakterystyki pracy urządzenia do wymagań użytkownika i chronionego obiektu. Ma ono także wbudowaną funkcję prealarmu, a także styk sabotażowy broniący przed otwarciem obudowy.

sensor jest zasilana ze źródła o napięciu 24 V DC lub AC, przez co przeznaczona jest do instalacji w systemach działających na takim (innym charakterystyczne 12 V) napięciu.Podstawowym zadaniem czujki jest wykrywanie naruszenia w bronionym obszarze.

osiągalne jest jednak użycie jej także do realizacji funkcji automatyki budynkowej. Gdy system alarmowy nie jest załączony, sensor może sterować np. Zapaleniem świateł, a także otwarciem albo zamknięciem drzwi.

Podwójny pyroelement Cyfrowy algorytm detekcji Funkcja prealarmu Zasilanie napięciem zmiennym albo stałym 24 V

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.