Menu

Baseus Lentil | Czytnik kart micro SD TF OTG USB-C USB 3.0 5GB/s

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Kompaktowy czytnik kart

Baseus Lentil to kompaktowy czytnik kart MicroSD i SD. Dzięki czemu urządzeniu bezproblemowo powiększysz pamięć w swoim laptopie czy smartfonie. Czytnik zapewnia szybkość odczytu/zapisu do 5 Gb/s (USB 3.0).


Kompatybilność

Dzięki złączom USB i USB-C, z czytnika można korzystać w połączeniu z większością sprzętów mobilnych i komputerów mobilnych. Adapter rodzaju plug-and-play działa ze wszystkimi systemami operacyjnymi. Nie wymaga oprogramowania, sterowników ani zewnętrznego zasilania.


Wykonanie

Urządzenie zostało stworzone z najwyższej jakości materiałów. Aluminiowa pokrywa nie tylko nadzwyczajnie wygląda, ale też chroni przed rdzą. Materiał znamionuje się usztywnioną odpornością na zarysowania.


Bezpieczeństwo

Inteligentne układy przy portach czytnika sam dopasowuje konieczną moc oraz chroni urządzenie przed przegrzaniem, zwarciem czy przeładowaniem.


Specyfikacja

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.